Hľadáte niečo konkrétne?

Kapely

Hodonínská kapela Exit Empire pohne vaším srdcem!

O čem je kapela Exit Empire? Emocemi nabité videoklipy lákají na právě vydané debutové album. Příznivci tvrdší kytarové hudby mají na místním poli nový střed zájmu. Třetice mladých hodonínských rodáků pod názvem Exit Empire nedávno vydala debutové album a první dva videoklipy z vlastní produkce.

“Nejsme však typická metalová kapela,” říká zpěvák Rafael Eimut. “Zvukově jdeme moderní cestou, hlavně ale do svých písniček vkládáme co nejsilnější emoce a poselství. Zažili jsme vlastní zkušenosti, které jsme do písniček vložili a s lidmi rezonují.” Tito tři nejlepší kamarádi vždy chtěli žít život profesionálních muzikantů. Po několika letech působení v jiných společných projektech před dvěma lety učinili rozhodnutí vytvořit tuto kapelu.

“Odešli jsme ze škol, abychom se naučili zvukovou produkci dělat na světové úrovni,” doplňuje kytarista Timmy Růžička. “Vřelé přijetí našich nahrávek je za roky učení a překonávání překážek sladkou odměnou.”

Reklama

Kapela teď ve vlastním vybudovaném studiu dokončila album, které vyšlo počátkem října. “Pracovali jsme na něm přes rok,” říká bubeník Přemysl Růžička, Jr. “Nejde to uspěchat. Některé písně jsme přehrávali několikrát, dokud nevyjadřovaly přesně to, co jsme chtěli. Myslím, že na kvalitě to je znát.”

Album kapela dává ke stažení zdarma na svých stránkách. Jak prohlašuje Timmy: “Jsme radši slyšeni, než zaplaceni. Pořádný byznys z toho můžeme udělat až s pořádnou fanouškovskou základnou.”

Reklama

“Nic se ale nevyrovná živému koncertu, kde tu energii lidem můžeme předávat přímo,” uzavírá zpěvák Rafael Eimut. Pro data koncertů kapely Exit Empire sledujte jejich profil na Facebooku nebo BandZone.

Reklama

Prečítajte si tiež:

Správy

Spevák a zakladateľ legendárnej kapely Omega Kóbor János zomrel vo veku 78 rokov. Informovala o tom kapela Omega na svojom oficiálnom Facebooku. „Týmto Vám...

Správy

V stredu 10.11.2021 sa fanúšikovia legendárneho Mekyho Žbirku dozvedeli smutnú správu. Spevák nás vo veku 69 rokov navždy opustil. Zanechal nám po sebe desiatky...

Správy

Nezabudnuteľný spevák Petr Muk vydal v roku 2000 druhý sólový album Jizvy lásky, predajne najúspešnejší titul vo svojej sólovej diskografii. Práve v týchto dňoch vychádza jeho reedícia, a to...

Koncerty

Viac ako 40 mien dnes zverejnili organizátori maďarského Sziget festivalu, popri headlineroch Dua Lipa, Arctic Monkeys a Kings of Leon sú v zozname aj hviezdy...

Reklama