Koncerty

Hody Trebatice a festival Lodenica sa uskutočnia v pôvodných termínoch

Skvelá správa pre všetkých hudobných fanúšikov. Aj napriek obmedzeniam, ktoré spôsobili opatrenia proti šíreniu koronavírusu sa tento rok uskutočnia v pôvodných termínoch dva festivaly. Sú nimi Hody Trebatice a najväčší country festival Lodenica.

Slovenské Festivaly ponúkajú fanúšikom bohatý program. Na Lodenici vystúpi legendárna česká kapela Olympic aj jedinečný spevák a skladateľ Peter Lipa. Organizátori budú postupne zverejňovať aj ďalšie mená, ktoré na festivale Lodenica 2020 vystúpia. Festival sa uskutoční 27. až 29. augusta 2020 v Piešťanoch.

Vstupenky na festival Lodenica 2020 nájdete na Ticketportal.sk

Návštevníci festivalu Hody Trebatice sa môžu tešiť na fantastickú atmosféru, skvelé gastro a nezabudnuteľné zážitky. O zábavu sa postarajú Dalibor Janda s kapelou Prototyp, Kali a Peter Pann, Zóna A, Bijouterrier a mnoho ďalších. Hody Trebatice sa uskutočnia 14. až 15. augusta 2020.

Vstupenky na festival Hody Trebatice nájdete na Ticketportal.sk

Ak máte radi česko-slovenskú hudobnú produkciu a máte tento rok pocit nedostatku živých vystúpení a festivalovej atmosféry, určite si tieto dva festivaly nenechajte ujsť.

To Top