Viac...

Hraj o premiéru pre dvoch na Star Wars: Vzostup Skywalkera v Londýne

Aj vy sa už neviete dočkať kedy príde do kín film STAR WARS: Vzostup Skywalkera a dozviete sa ako dopadne boj o slobodu? Zbystrite pozornosť, jeden z vás sa môže zúčastniť so sparing partnerom na gala premiére filmu priamo v Londýne. 

 Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znova spoja sily, aby vzali divákov na epickú výpravu do praďalekej galaxie. Predpredaj lístkov na premiéru je už spustený a jeden šťastlivec si bude môcť ísť pozrieť vďaka Cinema City film Star Wars: Vzostup Skywalkera priamo na gala premiéru v kine Leicester Square v Londýne. 

Mechanika je úplne jednoduchá, kúpite si lístok, buď v kine Cinema City alebo online na www.cinemacity.sk. Registrujete číslo svojej vstupenky do 5. decembra na stránke  www.starwarsvlondyne.cinemacity.sk a 15.decembra sa dozvieš, či si vyhral zájazd pre dve osoby na londýnsku premiéru Star Wars, kde bude celý produkčný a herecký tím.

Ak náhodou nevyhráš, nezúfaj, o tom ako dopadne veľkolepý záver Ságy Skywalkerov sa dozvieš v kinách Cinema City od 19. decembra. Film si môžeš vychutnať aj v kinosálach 4DX a SUPERSCREEN Cinema City Aupark. 

To Top