Iné témy
žiadne hodnotenie

Hrdinovia Návratu do budúcnosti sa ocitli v Českej republike!

Doba temna sa ako večný prach usadila na povrchu Českej republiky a premenila ju na nepoznanie!

To je však ideálny čas pre návrat do budúcnosti! Podarí sa Martymu a Doktorovi za pomoci legendárneho DeLorean, mobilnému stroju času, premiešať karty osudu a vyložiť našej vlasti pozitívnu budúcnosť? Je ešte možné vrátiť Českej krajine lesk a slávu?

Pozrite si perfektne spracované video o tom, ako hrdinovia filmu Návrat do budúcnosti prídu do budúcnosti Českej republiky!

https://www.youtube.com/watch?v=2_yzbXzjyjI

Návrat do budúcnosti je americká filmová sci-fi komédia režiséra Roberta Zemeckisa. Film vyšiel v roku 1985, a v hlavných úlohách hrajú Michael J. Fox a Christopher Lloyd. Jedným z producentov filmu bol Steven Spielberg.

Pôvodne bol do hlavnej úlohy obsadený herec Eric Stolz, lebo Michael J. Fox nebol k dispozícii kvôli účinkovaniu v televíznom seriáli Family Ties. Počas natáčania filmu však filmári dospeli k záveru, že Stolz sa na rolu nehodí, a podarilo sa im vymeniť ho za Foxa, ktorého pracovný rozvrh sa vtedy zmenil natoľko, že mu dovoľoval zúčastniť sa natáčania filmu.

Toto je prvá časť filmovej trilógie. V roku 1983 vyšlo priame pokračovanie, Návrat do budúcnosti II, a v roku 1990 vyšiel posledný film, Návrat do budúcnosti 3. Okrem týchto filmov tiež boli vyrobené video hry, komiksy, a animovaný seriál.

Pridať komentár

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top