Hudba hraj a pomáhaj !!! …

0
7
views

…. alebo Hope and Chance festival,  ktorý spája dobré s užitočným veľmi príjemným spôsobom a to ako inak hudbou! Tento rok sa o to postarajú kapely a aj jednotlivci? No proste hudobníci s veľkým srdcom kedže hrajú za dobrý pocit, ktorý je (isto mi všetci dajú zapravdu) na nezaplatenie. Takže o koho ide :

DNA      Destroyed Head      Incocknito      Jadro Veci      Malý Priestor      Absolut        StoiČoStoi     Smola a hrušky      Bačova fujara    PNS    Revolúcia      ENS      Vladis             Suvereno           Kali

A toto benefičné rande všetkých dobrých ľudí spečatí disko disko !!!

Ale nepredbiehajme, ešte si objasnime o čo v skutočnosti ide, kto za tým stojí a prečo.Takže postupne.

Všetká táto paráda sa uskustoční 21.Júla 2012 na Amfiteátri v Zlatých Moravciach so začiatkom o 14.00 h ,pričom lístky v cene 3,- si môžete zakúpiť už od 12.00 h.

Cieľom tohtoročného festivalu je vyzbierať finančné prostriedky na realizovanie kastračného  projektu, o ktorom nám viac povie organizátorka Diana Truchlíková.

Bolo už veľa pokusov o realizáciu kastračného programu na Slovensku, avšak zatiaľ nič podobné nevyšlo. Tak sme  prevzali inciatívu my a chceme tomu dopomôcť aj prostredníctvom hudby a zábavy.  Pomáha mi hlavne môj priateľ, ako aj množstvo známych a veľmi zlatých ľudí, na ktorých sa dá obrátiť.  Minulý rok išlo o podporu jedného útulku, pričom teraz ide o projekt, ktorý sa týka celého Slovenska“.

Ale to ešte vôbec nie je všetko…

Okrem kastračného programu máme v pláne ešte 2 veľké projekty, aké sa zatiaľ na Slovensku alebo v okolí aspoň o nich neviem, ešte neuskutočnili! O tých sa dozvie verejnosť neskôr.“

… a nekončíme pretože po tohtoročnom veríme  úspešnom festivale, príde na rad ďalšie podľa jej slov poriadne prekvapenie!

Osobne si myslím, že o tejto slečne ešte teda budeme počuť. Veľmi ma teší jej záujem niečo zmeniť a zanietenie pre dobrú vec takýchto ľudí treba !

….ešte pár gastro info: Bar aj občerstvenie bude k dispozícii.  Tento rok aj pečené klobásky a iné dobroty! 

A nakoniec chcem popriať všetkým ktorí sa zúčastnia a podporia tak náš projekt príjemnú zábavu, Ďakujem ! “ organizátorka Diana .

A ja sa pripájam, teším a vrele odporúčam 🙂