Hudbou a krásou budú tento rok v Nitre pomáhať Peter Cmorík, Beáta Dubasová aj Nika Karch!

0
10
views

7.ročník benefičného koncertu, pôvodne venovanému neziskovej organizácii Centrum Slniečko, zmenil svoj názov. Keď hudba a krása pomáhajú 2016 je synergiou hudby, tanca a spevu!

Nebude chýbať módna šou Glamour Ibiza s krásnymi dievčatami z Nitry, ktoré predvedú najnovšie španielske novinky i exkluzívnu spodnú bielizeň. V programe tento rok vystúpi Beata Dubasová, Peter Cmorik, skupina Alalya, bývalá superstáristka Paulína Ištvancová a Nika Karch.

V programe budete vidieť aj speváčku Brigitu, ktorá stojí za vznikom koncertu. Tanečné skupiny Catwalk a Eija, úspešné v medzinárodných súťažiach, predvedú to najlepšie zo svojich choreografií.

Moderovania sa zhostia skúsení moderátori Táňa Šúrová a Lukáš Pinček. Koncert má aj benefičný charakter Zakúpením vstupeniek sa podporí Spojená škola internátna v Nitre a Chránená dielňa Centra Slniečko.

Vstupenky v predpredaji: Nisys, Andante a Studio Miracles. Viac info na www.kedpomahaju.sk Prídite s nami osláviť Deň matiek v nedeľu 8.mája do PKO Nitra o 18:00.