Viac...

Hudobná služba Apple Music konečne dostala svoju webovú aplikáciu!

Apple Music je hudobná streamovacia služba americkej spoločnosti Apple. Užívatelia si môžu skladby streamovať online alebo stiahnuť na offline počúvanie do svojho Apple zariadenia!

Súčasťou služby je tiež nepretržite vysielajúce internetové rádio Beats 1 a blogovacia platforma Connect pre interpretov na zdieľanie obsahu s fanúšikmi. Apple Music tiež ponúka hudobné odporúčania ktoré sú založené na užívateľskom vkuse, ktoré môžete zdielať so svojimi priateľmi.

Spoločnosť Apple 6. 9. 2019 konečne spustila webovú verziu hudobnej streamovacej služby Apple Music. Podobnú webovú aplikáciu má streamovacia služba Spotify, ktorá funguje už približne päť rokov.

Vo webovej verzií Apple Music nechýbajú knižnice, playlisty ani rádiá. Vidieť môžete dokonca aj odporúčané skladby a vyhľadávať nové skladby tak ako ste zvyknutý z iných Apple zariadení.

Vyskúšali ste už webovú verziu Apple Music?

Aplikácia vyzerá moderne a elegantne, tak ako sme zvyknutý pri iných aplikáciách od Apple. Webová verzia je zatiaľ dostupná len v beta verzií ale už teraz ju môžete vyskúšať na tomto linku https://beta.music.apple.com/.

To Top