Koncerty

Hviezdou festivalu CityFest Piešťany bude Richard Müller

Jedna z najväčších osobností slovenskej a českej hudobnej scény príde do Piešťan s prierezom svojej bohatej tvorby. V centre Piešťan budú znieť v sprievode kapely zloženej z vynikajúcich hudobníkov novšie skladby aj nesmrteľné hity Richarda Müllera.

Výnimočný talent, osobná charizma, nezabudnuteľný hlas, viac ako milión predaných nosičov v Česku aj na Slovensku a desiatky skvelých koncertov ročne. To všetko urobilo z  textára, skladateľa a speváka žijúcu hudobnú legendu.

Jeho vystúpenia sú vždy do posledného miesta vypredané, niet preto pochýb, že Richard Müller pritiahne do centra Piešťan rekordný počet ľudí. Organizátori z B&R Group a Agentúry Crea tým potvrdzujú svoj sľub, že na 5. ročníku CityFestu sa predstaví špička slovenskej a českej hudobnej scény – žiadané stálice, ale aj nové mená.

Okrem Celeste Buckingham s jej koncertnou kapelou King Shaolin má do centra Piešťan zavítať aj skupina, ktorá je držiteľom ocenenia Český slávik. Jej názov však zatiaľ organizátori taja. Cena celovíkendovej predpredajovej vstupenky na festival CityFest je 10 eur, jej zakúpením návštevníci festivalu nielen ušetria, ale vyhnú sa aj prípadnému dlhšiemu čakaniu v radách.

FavoriteLoadingUložiť do obľúbených

Štýlové retro ponožky
To Top