Novinky zo sveta hudby

IMT Smile predstavili novinku Navždy, bude súčasťou výberovky mapujúcej 22 rokov kapely

Kapela IMT Smile prichádza s novým singlom Navždy, ktorý bude súčasťou výberovky mapujúcej 22 rokov ich spoločnej hudobnej cesty s názvom Život IMT Smile 1998 -2020.

“Skladbu sme nahrávali v čase, keď sa to všetko začalo pomaličky uvoľňovať. Zavreli sme sa v štúdiu Birdland v Považskej Teplej, uprostred lesa, kde sme boli ďaleko od všetkých týchto udalostí, aby sme sa mohli naplno sústrediť na nahrávanie, a dať skladbe potrebnú emóciu, energiu, ktorú má, aby sme sa nezaťažovali tým, čo sa deje okolo. Miloš Rojko má geniálne štúdio, čo nám ten pocit len umocnilo”: vyjadril sa ku novinke Ivan Tásler.

Ku skladbe Navždy vznikol aj videoklip, ktorý sa nahrával počas natáčania skladby v štúdiu. O strih a réžiu videoklipu sa postaral gitarista IMT Smile Tomáš Slávik.

“Chcel som zachytiť ten moment nahrávania, keď to všetko naraz do seba zapadlo. Skladby, atmosféra v štúdiu, ale aj to, že začalo zapadať slnko, boli sme v inom prostredí. Je pravda, že režírovať a nahrávať súčasne nie je práve jednoduché, ale teraz to všetko išlo úplne v pohode.”: dodal Tomáš Slávik.

To Top