Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

IMT Smile vypredali Východnú viac ako mesiac pred koncertom

IMT Smile vypredali Východnú viac ako mesiac pred koncertom

IMT Smile momentálne prežívajú svoje najúspešnejšie obdobie. Svedčí o tom aj to, že už mesiac pred koncertom sa im podarilo vypredať jeden z najväčších slovenských amfiteátrov vo Východnej. Veľkolepú hudobnú šou odpália už 13. júla a spolu s nimi sa môžete tešiť aj na Lukáša Adamca a prešovskú kapelu ElevenHill. IMT Smile sľubujú ešte jedného veľkého hosťa, jeho meno však nechcú prezradiť.

Amfiteáter vo Východnej otvorí svoje brány už o mesiac, 13. júla o 16:00. Okrem hlavného programu na veľkom pódiu si kapela pre návštevníkov pripravila sprievodný program, rôzne stánky s občerstvením a samozrejme nebudú chýbať ani spomínaní hudobní hostia. Na koncertoch vystúpia ako prví skúsení muzikanti z ElevenHill, ktorí IMT Smile sprevádzali aj na ich minuloročných letných koncertoch v rámci IMT Smile Amfiteáter tour. Okrem nich koncertnú šou obohatí aj Lukáš Adamec s kapelou, ktorý zaspieva viacero skladieb. Ivan Tásler prezradil, že si s kapelou pre fanúšikov pripravili veľké prekvapenie v podobe špeciálneho hosťa. Ale keďže prekvapenia sa neprezrádzajú, jeho meno sa diváci dozvedia pravdepodobne až na mieste. Jedno je však isté, na 8000 divákov čaká kvalitne postavený hudobný program plný známych melódií a najmä neskutočnej energie, počas ktorého si môžu zaspievať, zatancovať a poriadne sa zabaviť.

Aj počas minuloročného koncertu IMT Smile amfiteáter vo Východnej praskal vo švíkoch. Vtedy hlásili vypredané necelé dva týždne pred koncertom. Rekordný predaj vstupeniek sa im tento rok podarilo prekonať, lebo Východnú vypredali vyše mesiaca pred koncertom. Ivan Tásler priznal, že záujem ľudí o vstupenky je stále veľký. Keďže predaj je už oficiálne zastavený, Ivan pre ľudí vymyslel náhradné riešenie a všetkých pozýva na Dobrý festival, kde budú vystupovať aj s celou kapelou už túto sobotu: „Je mi ľúto, že priestory amfiteátra vo Východnej sa nedajú nafúknuť. Stále sa nám ozýva kopec ľudí, ktorí si ešte nestihli kúpiť vstupenky. Keďže musíme myslieť na bezpečnosť, ďalšie lístky už nebudeme predávať. Všetkých však pozývam na Dobrý festival v Prešove, ktorý aj tento rok organizuje môj brat Miro a my tam s celou kapelou budeme vystupovať. Bude to už tento víkend a hlásia super počasie.“

Reklama

„Na dobrom festivale zahráme plnohodnotný koncert a keďže chceme, aby každé naše vystúpenie bolo niečím výnimočné, aj teraz sme si pre našich fanúšikov vymysleli niečo špeciálne. Na pódiu si spolu s nami zahrá aj kapela Chinaski a dokonca aj Kali. Už sa na to veľmi tešíme,“ prezrádza Ivan Tásler podrobnosti o festivale.

Jedenásty ročník Dobrého festivalu sa uskutoční na pôde zrekonštruovaného areálu prírodného kúpaliska Delňa v Prešove už tento piatok (14.6.) a bude trvať až do nedele (16.6.).  Na návštevníkov čakajú tri dni nabité hudbou, množstvom skvelých muzikantov, umelcov a dj-ov, ktorí vystúpia na viacerých pódiách a tiež bohatý sprievodný program. Tento festival je charakteristický najmä pestrosťou rôznych žánrov.

Hlavnými zahraničnými hviezdami 11. ročníka budú austrálsko-britská formácia Pendulum DJ set, francúzske dídžejské duo Ofenbach, britskí indie-rockeri Razorlight, či česko-americká kozmopolitná skupina N.O.H.A..Prevahu však stále majú domáce kapelymedzi ktorými nechýbajú už spomínaní tohtoroční headlineri: IMT Smile, ďalej Kali a Peter Pann, Adam Ďurica, Kandráčovci, Emma Drobná, Štefan Štec, Ine Kafe, Buranowskičeská kapela Chinaski, Chikiliki Tu-a, Heľenine oči, Elevenhill, Slobodná Európa a mnohí ďalší.

Reklama

Vstupenky sú stále v predaji v sieti ticketlive.

Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Novinky zo sveta hudby

Slovenská stálica Peter Nagy vydáva po 12-tich rokoch nový album! Novinka s názvom „Petrolej“ je optimistická, rovnako ako Peter, ktorý je autorom hudby aj textov...

Novinky zo sveta hudby

Skvelá správa pre všetkých priaznivcov inštrumentálnej gitarovej hudby. Gitarový mág Peter Emmer pred pár dňami vydal svoj nový album s názvom Other Side, ktorý...