Zaujímavosti

Industrial Sounds Studios – moderné štúdio s legendárnym zvukom v Bratislave!

Analógovo-digitálne hudobné štúdio na platforme MacOS aj Win s vynikajúco hrajúcou miestnosťou a možnosťou nahrávania akustických aj elektronických nástrojov!

Časť A -“live room” obsahuje profesionálne nástrové vybavenie pre bubeníkov, basákov a gitaristov. Pri použití variabilných akustických panelov je možné vytvoriť dokonalé podmienky pre nahrávanie vokálov aj zborov prípadne hovoreného slova. Hudobná réžia “mixing room” je vybavená analógovými vintage/modern style signálovými a efektovými procesormi (na ktorých boli nahrávané albumy kapiel Lucie, Richard Müller atď. v Štúdiu Ebony). Čast A disponuje možnosťou analógového záznamu 24. stôp súčasne (Otari MTR-100A).

Produkčná “digitálna” časť B je vybavená najmodernejšími e-drums, klávesovými a MIDI nástrojmi.

V rámci ladenia priestoru sme sa zamerali na elimináciu preznievajúcich frekvencií v rámci celého zvukového spektra. Na optimalizáciu zvuku v miestnosti sme použili certifikované materiály v kombinácii so špičkovými difúznymi jednotkami.

Z vizuálneho hladiska sme kládli najväčší dôraz na schopnosť priestoru inšpirovať umelca a poskytnúť mu maximálny komfort pri tvorbe.

Viac informácií o štúdiu nájdete na ich Facebooku!

To Top