Kapely

INEKAFE má nového basgitaristu Vladimíra Bisa!

Článok prečítate za: 1 min.

Slovenská punk rocková kapela INEKAFE zmenila zostavu. Po odchode basgitaristu Forusa prišiel do kapely nový basgitarista Vladimír Bis!

Informácia o Forusovom odchode sa na oficiálnom Facebooku kapely objavila len pred pár dňami: “Ľudské cesty sa schádzajú a rozchádzajú. Ďakujeme Forusovi za dve skvelé sezóny 2016 a 2017. Dnes opäť každý ideme svojou cestou, ale lúčime sa v mieri. Forusovi na tej jeho prajeme všetko dobré, my budeme vyberať nového kolegu.”

Forus odišiel z kapely INEKAFE už po druhýkrát. Prvýkrát to bolo presne 10.1.2014. Forus s kapelou nahral albumy Je tu niekto, Príbeh, Bez udania dôvodu, DVD Live in Praha a štúdiový album Právo na šťastie.

Vlado Bis hral pred INEKAFE hlavne v gospelových kapelách N.D.E. a F.B.I. a je zakladateľom kapely GosAmKy. Desiatkam kresťanských interpretov pomohol v začiatkoch.

INEKAFE je slovenská punk rocková hudobná skupina založená v roku 1995. Svoju existenciu ukončila 17. februára 2006. Najväčší úspech malo Inekafe v rokoch 2000-2003, keď sa v ankete Zlatý slávik nachádzali v top 5. Najznámejšie skladby kapely sú „Ráno“, „Úspešne zapojení“, „Spomienky na Budúcnosť“, „Ružová Záhrada“, či „Ďakujeme Vám“. Dňa 11.1.2010 skupina IneKafe ohlásila návrat na scénu. V roku 2010 kapela oslávila svoje 15. narodeniny.

Páčil sa Vám tento článok?

Pridajte hodnotenie kliknutím na hviezdičku

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Pridať komentár k článku

Napíšte svoj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!