Kapela Instinct predstavuje letný singel Medzitým!

0
4
views

Pomerne krátko po singli Na život a na smrť, ktorý sa hrá posledné 4 mesiace vo väčšine slovenských rádií, predstavuje kapela z Prahy singel nový!

„Tentokrát sme zmenili tému a konečne máme aj pieseň, ktorá nie je o láske“ hovoria členovia kapely. Pieseň je o živote, o tom aký je rýchly a koľko obsahuje momentov, ktoré si ani nestíhame uvedomovať.

Pieseň urobila kapela vo veľmi energickom tempe, aby podčiarkla rýchlosť života. „Na piesni sme priebežne pracovali skoro 2 roky a stále sme neboli s hudbou úplne spokojní. Do štúdia sme šli s pokorou, ale vďaka producentovi Randymu Gnepovi sme za 4 nahrávacie dni dali zo seba viac, než sme čakali a s výsledkom sme naozaj spokojní.“, hovoria chlapci.

Videoklip urobil známy slovenský režisér videoklipov Laco Rychtarik. “Dostal od nás neľahkú úlohu, pripraviť a natočiť videoklip za 2 týždne. Pieseň sa mu páčila, tak sa do toho pustil a myslíme si, že odviedol vynikajúcu prácu.”

Kapela, ktorej zakladajúci členovia sú spevák Lukáš Ciho, gitarista Miro Maršík a bubeník Ondřej Simon sa spoznala v Prahe len na základe inzerátov. Dnes je zložená zo štyroch členov, na basovú gitaru hrá Martin Havelka. Prednedávnom podpísala zmluvu s vydavateľstvom Warner Music a dnes už nie je tajomstvom, že sa o rok dočkáme ich debutového albumu.