James Arthur chystá svoj prvý album

0
18
views

24-ročný spevák zo Salburnu, James Arthur, ktorý sa stal víťazom britského X Factoru, si dokonale vychutnáva slávu. So svojim prevedením známej piesne Impossible od barbadoskej speváčky Shontelle už stihol dobiť nejednu hitparádu a získať si tak priaznivcov nielen vo svojej rodnej zemi.

Jeho život sa od základov zmenil. Hoc priznáva, že ho zamilované fanúšičky prosia o follownutie na Twitteri, sám o sebe tvrdí, že žiaden lámač ženských sŕdc nie je. V budúcnosti by sa chcel sústrediť na nahratie svojho prvého albumu a dodáva, že všetky piesne bude stopercentne písať on. Na spoluprácu so svetoznámym producentom Simonom Cowellom, ktorý dopomohol hudobným hviezdam ako One Direction či JLS, sa veľmi teší a prechováva k nemu veľký rešpekt.

Medzi jeho vysnívanú spoluprácu patria interpreti ako Lauren Hill, Eminem, Emeli Sande, Ed Sheeran či dokonca Labyrith, s ktorým mal ešte počas X Factoru možnosť si zaspievať. Túto skúsenosť opisuje ako neskutočnú a pokladá ho sa svojho hrdinu. Zdá sa, že sa mladému spevákovi jeden z jeho snov splní a na novom albume bude spolupracovať aj s Labyrinthom, ktorý by s ním tiež rád niečo nahral.  Ostáva nám už len čakať, čo z tejto dvojice vznikne.