Ján “Jofre” Lednický v novej sklade tvrdí – Neverili mi!

0
17
views

Najvšestrannejšia zložka Podzemgangu – Ján Lednický vystupujúci aj pod speváckym pseudonymom Jofre je aj majstrom Slovenska v hre na klavír – čo málokto vie!

12510104_10205273410329840_98629384_o

Svoje hudobné schopnosti a talent rozvíja natoľko, že z neho dnes máme plnohodnotného interpreta, ktorý sa vďaka svojej jedinečnosti a hudobným schopnostiam dokázal ihneď odlíšiť od zvyšku kolegov. Taktiež je členom indie – rockovej kapely Funny Faces, kde hrá na gitaru a svoju záľubu vo viacerých žánroch jasne deklaruje vo svojej sólovej tvorbe.

V nedeľu 10.1 len potvrdil všetky slová o jeho talente a vypustil novinku s názvom Neverili mi. Tá je dôkazom, že Jofre je skutočne multiinštrumentalista, keďže okrem rapu a spevu si opäť na starosť zobral aj hudobnú produkciu, vďaka čomu tvorí skladba jednotný celok. Čo sa týka vizuálu, ten vznikal pod režisérskou taktovkou Filipa Knolla v spolupráci s komunitou MUSHLA z Piešťan.

Natáčanie prebiehalo v Bratislave a v uliciach Budapešti. Obdivovateľ Kendricka Lamara či Ryana Leslieho chce priniesť na slovenskú scénu hip-hop v umeleckejšom svetle a vrátiť ho na také miesto aké si zaslúži. V aktuálnom roku sa ešte dočkáme Jofreho koncertov so živou kapelou a samozrejme ďalších videosinglov, ako už býva zvykom, s dôrazom na kvalitu a originalitu hudobnej a audiovizuálnej produkcie. Vychutnajte si tú pohodovú hudbu.