Jana Kirschner pritiahla na hodový koncert vyše 800 fanúšikov!

0
14
views

Hodová sobota vo Vrábľoch sa niesla v atmosfére Hodového koncertu, ktorého 13.ročník zorganizoval Mládežnícky parlament Vráble v spolupráci s Mestom Vráble. Moderátorom koncertu bol Juraj Čokyna, ktorý dokázal svojim slovom upútať snáď každého. 

Koncert začal už o 18:00 mladými vrábeľskými kapelami Freekies a Revolt. Po nich kapela Kanapa svojou hudbou pripravila atmosféru na Čerešňovom námestí pre charizmou nabitú slovenskú speváčku Janu Kirschner. Tú prišlo na námestie privítať viac ako 800 ľudí a piesne ako Keby si bol môj, Voda divoká, Sama, či Líška spievali všetci, pre ktorých kvalitná slovenská hudba nie je cudzím pojmom.

Nechýbala ani výnimočne pridaná a potleskom ocenená skladba Žienka domáca, ktorú hlavná hviezda Jana Kirschner podľa jej slov nehrala na koncerte už niekoľko rokov. Prídavkom po vystúpení bola skladba Pokoj v duši, ktorej melódia sa niesla vrábeľským námestím podporená spevom návštevníkov.

zeus

Po hlavnej hviezde hodového koncertu sa už na pódiu objavila kapela ZEUS, ktorá mala pripravených vyše 40 skladieb od 30 svetovo známych kapiel od CCR až po TOTO či Vana Halena. Kapela ZEUS hrá od roku 1980 a z pôvodnej zostavy zostali traja členovia. Zeus je zárukovou dobrého rockového žúru, pretože veľké rockové hity v podaní pätice týchto muzikantov znejú ako z originálnej nahrávky!

Tip:  Česi Ette Enaka a Američania Wild Arrows odštartujú Real Something Series 2017

Fotografie poskytol Vladimír Ivanička

Nenechajte si ujsť: