Koncerty

Jedinečný český raper Yzomandias na Slovensku

Jeden z najznámejších predstaviteľov československej (t)rapovej scény Yzomandias, kedysi známy aj ako Logic, vyráža na slovenské turné Poprad – Nitra – Trnava.

Rodák z Karlových Varov sa preslávil predovšetkým svojim svojským rapom s prvkami trapu a nenapodobiteľným zmyslom pre štýl. Začínal so skupinou Yzo Empire, dnes už známymi ako Million+ Ent., partiou chalanov, ktorí trávili spolu denne čas, rapovali a skladali beaty.

Dnes sú lídrami českej trapovej scény. Tvrdá práca a rokmi nazbierané rapové skills priviedli Yzomandia k miliónovým číslam zhliadnutí na Youtube a státisíc followerom na Instagrame. Cestu k jeho dnešnému úspechu ilustrujú názvy sólových albumov „Ze dna“, ktoré pokračovalo „Z hora vypadá všechno líp“ a končí albumom „Sbohem Roxano“.

Práve Yzov štvrtý a najčerstvejší album Sbohem Roxano, vydaný koncom apríla tohto roka bude jeho slovenským fans predstavený v rámci REHAB TRIP 2018.

Hip-Hop Events SK v spolupráci s Million+ Ent. vám tak prináša jedinečný koncert, počas ktorého uvidíte nielen unikátneho Yzomandia, ale sprevádzať ho bude český raper Nik Tendo, ktorý predstaví svoj nový album s názvom „7“. 

Poprad – Rock Fabric – 23.11.2018 – 22:00
Nitra – Nová pekáreň – 01.12.2018 – 22:00
Trnava – City Club – 15.12.2018 – 22:00

To Top