Jeho životom je Gitara, mladý hudobník Jimi Ružička sa chce presadiť v Hudbe

0
15
views

Jozef “Jimi” Ružička pochádza z muzikantskej rodiny. Narodil sa v Nitre,a už ako osem ročné dieťa sa zaujímal o hudbu. Jeho nástrojom sa stala gitara.

Mladý hudobník má za sebou  veľa úspešných spoluprác . V minulosti sa Jimi stal aj členom rôznych hudobných kapiel  ktoré sa napokon rozpadli. Aktuálne  sa stal samostatným hudobníkom a svoju hudbu produkuje sám.

Mladý Hudobník robí presne to čo ho baví , robí hudbu ktorá povzdvihuje sebavedomie jemu, ale aj jeho fanúšikom na hudobnóm portále  Bandzone.cz . Momentálne na Slovensku je veľmi tažké  dostať sa do povedomia ludí ak nie je človek celebrita .Jimi robí to čo ho baví, a  to je presne vzor človeka ktorý vie čo chce a ide si za cieľom stať sa úspešným Hudobníkom.

Fanúšikovia označujú Jimiho za skvelého gitaristu ktorý zahrieva svojím hraním všetkých naokolo. Mladý Hudobník sa veľmi teší priaznivým ohlasom  a je veľmi rád že sa ľudom jeho hudba páči.

Lucas a Jimi spolu s Vladimírom Križanom založili v minulosti  hard rockovú skupinu Dilusion, ktorá bola svojho času v Nitre veľmi populárna a úspešná. . Súčasťou kapely bol aj basgitarista Andrej Zaujec a klávesák Jakub Žitný. Skupina sa rozpadla v roku 2009 pre žánrové nezhody medzi jednotlivými členmi.

V zime 2010 sa pokúsili Lucas Perny a Jimi Ružička o comeback Dilusion spolu s Miloslavom Kollárom. Odohrali zopár koncertov, zkomponovali
zopár vlastných skladieb a rozišli sa s tým, že sa každý z členov rozhodol pre sólovú dráhu. Jimi Ružička sa teda rozhodol publikovať svoju hudbu samostatne a zakládá sólový projekt.

Jeho najúspešnejšie skladby nájdete na http://bandzone.cz/jimiruzicka

Zdroj: Jimi Ružička
Foto : http://bandzone.cz/jimiruzicka