Jurajovi Hnilicovi to niekedy riadne prefukuje cez ventil… Neveríte? Už o týždeň sa môžete prísť presvedčiť!

0
16
views

Bolo to 10. septembra minulého roka, čo sa martinskému spevákovi Jurajovi Hnilicovi, známemu zo súťaže Československo má talent 2015, podarilo usporiadať svoj vlastný koncert v domácom prostredí martinského amfiteátra. Ako prezradil moderátor tohoto večera Pavel “Hirax” Baričák o Jurajovi – dotiahne každú siedmu vec. Už o mesiac potom však priniesol nový sinel s videoklipom. A teraz to dotiahol až do nového turné!

Spoločne s novým singlom “Každé ráno”ktorý uzrel svetlo sveta koncom októbra tohto roka prichystal Juraj v novom roku 2017 špeciálne rockové mini tour po štyroch mestách Česka aj Slovenska – v Košiciach, Bratislave, Prahe aj Brne. Bláznivé a živé prevedenie jeho skladieb bude podporené nástrojmi ako saxofón a sláčiky v show plnej emócií a živelnej energie, akú má Juraj najradšej.

“Toto turné bude pre mňa veľmi výnimočné. Budem mať vedľa seba skvelých muzikantov, z ktorých som nesmierne šťastný. M môžete očakávať skutočne krásny zážitok… teda okrem toho, že to bude aj riadne bláznovstvo a rock ´n´ roll. Program som pre vás nachystal na viac ako 2 hodiny hrania a okrem nových pesničiek som sa rozhodol zahrať aj pár piesní z projektu Nothing a albumu “Príbeh muža”. Veľmi sa teším na pesničku “Keď sa starec poberá”. Pevne verím, že všetci budeme z tohto tour nadšení a budeme mať na čo dlhé roky spomínať. A ako bonus pomedzi to všetko porozprávam pár vtipných a možno aj trápnych príhod.” prezradil nám o chystanom turné Juraj. 😀

Chystané novinky od Juraja nájdete na stránkach www.durikes.sk a www.facebook.com/durikes.

Foto: Facebook