Justin Bieber: som mladý, namyslený, a viem viac, než Vy!

0
31
views

Som mladý, namyslený, a viem viac, než Vy!!!
Do jednej vety sa dá vložiť celé rozprávanie Justina Biebera (19),  v ktorom odporuje vyhláseniu médií o jeho liečbe.

Údajná liečba psychickej stránky mladého speváka sa mala konať na základe rôznych afér, počnúc od dvojhodinového meškania na koncert v Londýne a skolabovania na pódiu, až po nadávanie bulvárnemu fotografovi, či zrušenie vystúpení v Lisabone.  K liečbe sa pripisuje aj údajná Justinova skúsenosť s drogami.

Kanaďan však tvrdenie o liečbe odmieta. Pripúšťa, že by sa mal k médiám správať priateľskejšie, ale toto naozaj prehnal! Nemyslíme tým mediálnu spoluprácu, ale zvýraznenie svojho ega: “Som dobrý človek s veľkým srdcom a nemyslím si, že si zaslúžim takéto negatívne reakcie..” vyhlásil vo štvrtok na Instagrame, vyjadrujúc sa k pochybnej liečbe, údajne, nepravdivej.

Pokračuje: Tvrdo som pracoval, aby som sa dostal tam, kde som teraz. Nie je to jednoduché….Mám len 19 rokov a už mám na svojom konte päť No. 1 albumov, 19 a už som videl celý svet, 19 a už som dosiahol viac, než sa mi kedy snívalo. Mám 19 rokov a pre niektorých ľudí musí byť hrozné, keď si pomyslia, že toto je iba začiatok.” 

Kto vie, čo všetko si o sebe idol násť-ročných dievčat namýšľa. Možno nie len on múti hlavu dievčatám, ale aj ony jemu. Pravdepodobne netreba polemizovať, či Justin Bieber patrí k ľuďom, ktorým- ako sa hovorí- sláva stúpla do hlavy.