Justin Bieber zaútočil na fotografa!

0
16
views

Kanadský spevák Justin Bieber zaútočil na ulici na paparazziho. Justin vychádzal z hotela v doprovode ochranky. Keď nastúpil do auta paparazzi naňho začali slovne útočiť. Bieber vyskočil z a auta a útok im opätoval. Spevák mal v minulosti už niekoľko takýchto incidentov.

Justin Drew Bieber (*1. marec 1994)je kanadský pop/R&B spevák ktorého preslávil internetový videoportál YouTube. Na tomto portáli ho objavil jeho aktuálny manažér Scooter Braun. Braun pre neho zariadil stretnutie s Usherom v Atlante (Georgia, USA). Onedlho Justin podpísal zmluvu s Raymond Braun Media Group (RBMG), spoluprácu s Braunom a Usherom a potom nahrávací kontrakt s Island Records, ktorý ponúkol Antonio L. A. Reid.


Justinova popularita spôsobuje obavy o jeho bezpečnosť. Počas podpory svojho albumu My World mal Justin naplánované prísť do Roosveltovho obchodného centra na Long Island, ale vystúpenie muselo byť zrušené. Táto udalosť sa vymkla spod kontroly a muselo byť privolaných viac ako 35 jednotiek z policajných oddelení Nassau County a Garden City. Niekoľko fanúšikov utrpelo menšie zranenia. Polícia zatkla viceprezidenta Island Records, Jamesa A. Roppoa, za údajné marenie policajného úsilia vo zvládnutí davu tým, že nebola včas odoslaná správa na Twitter podľa pokynov polície. 24. marca 2010 bol zatknutý Justinov manažér, Scooter Braun, za ohrozenie z nedbanlivosti a za obťažovanie súvisiace s incidentom. Neskôr bol prepustený.

26. apríla 2010 bolo zrušené plánované podporné vystúpenie austrálskou políciou potom, čo sa niekoľko dievčat zranilo v tlačenici. V správe na Twitteri Justin po incidente povedal: “Chcem v tom spraviť jasno … ja som to nezrušil.” Pokračoval: “Vstal som dnes ráno a polícia zrušila show z bezpečnostných dôvodov. Veľmi sa teším z privítania a z lásky z celého sveta, ale chcem, aby si každý pamätal, že bezpečnosť mojich fanúšikov je prvoradá. Na konci dňa vás všetkých chcem potešiť hudbou.”

Pri príchode na letisko Auckland na Novom Zélande, neskôr v ten istý deň, RadioLIVE New Zealand informovalo o snahe ochranky na letisku ochrániť Justina pred problémami. Justin neskôr na Twitteri napísal, že mu niekto ukradol šiltovku a “sotil na zem [jeho] mamu”. Mladé dievča, ktoré šiltovku ukradlo, zverejnilo na internete video, kde naznačila požiadavky svojho pokusu o vydieranie. Na ďalší deň šiltovku vrátila uprostred úvah o možných obvineniach.