Kapely

Kapela Alone vydala videoklip ku skladbe z roku 2014

Nitrianska kapela Alone bola chvíľu ticho, ale aktuálne sa opäť hlási o slovo. Hudobníci sa rozhodli natočil videoklip ku skladbe Kam patrím, ktorá sa nachádza na albume Za seba dýcham, ktorý kapela vydala ešte v roku 2014. Podľa slov lídra Michala Cabalu je to skladba, ktorá si zaslúži vlastný obraz.

“Táto skladba má ešte stále čo povedať a boli na ňu príjemné odozvy”: prezradil spevák Michal Cabala. Práve on je autorom textu a o hudobnú stránku skladby sa postaral Tibor Seidl. Nový videoklip natáčala kapela Alone v kaštieli v obci Báb pri Nitre.

Réžiu, kameru a strih celého videoklipu prevzala kreatívna umelkyňa Snovonne „Sno“ Drake, ktorá pre kapelu natáčala v poradí už tretí videoklip. “Pre mňa to bola jasná voľba. Vlastne som nad nikým iným ani neuvažoval.”: povedal Michal Cabala.

Video podoba skladby Kam patrím sa točila počas jedného dňa a dala všetkým dosť zabrať. Priestory kaštieľa si pripravili na hudobníkov množstvo nástrah. “Som rád, že sa nikomu nič nestalo. Obchádzali sme napríklad spadnutý strop, ale ďakujeme za priestor. Myslím si, že vo finále to dopadlo skvele“: povedal spokojne frontman kapely Alone, ktorú tiež postihla aktuálna situácia a tak koncerty pre svojich fanúšikov nateraz neplánuje. No napriek tomu nezaháľa.

“Po narodení mojej druhej dcéry a veľmi hektickom období som osobne momentálne veľmi hladný po muzike. Teším sa na čokoľvek. Chceli by sme sa povenovať príprave unplugged koncertu a tiež pokúsiť sa o nejaké nové piesne. Uvidíme, čo nám najbližšia budúcnosť prinesie. Verím, že sa ešte máme na čo tešiť“: dodal Michal Cabala.

To Top