Kapely

Kapela Cascabel folk predstavuje nový videoklip!

Cascabel folk je punková kapela z Banskej Bystrice. Vznik kapely sa datuje od roku 2014. Za krátku dobu má kapela na svojom konte vystúpenia naprieč celým Slovensko, Českom ale aj Ruskom, Írskom, Nemeckom, Belgickom a Veľkou Britániou. V roku 2015 vydala debutové EP “Cofee tellers” a o dva roky neskôr nahrávku so 6 skladbami Blood, Wood & Rats!

V marci kapela vydala nový videoklip ku skladbe „Out Comes The Beast.“ Klip režíroval skvelý Egor Indiani, ktorý ma na konte napr. dokument o poľskom turné folkáča Dáša Fon Fľaša, či klip pre kapelu Wilderness. 

Môžete sa tešiť na perfektnú atmosféru a mix akordov a chytľavých melódií hraných na akustických nástrojoch, ktoré Vás na malý okamih prenesú do írskeho baru. Klip sa natáčal v Brezne v podniku Green Pub, ktorý bol presne podľa predstáv kapely a mal ten správny “irish look”. 

Tento rok sa kapela predstaví na podujatiach ako Punkáči deťom, Zlín film festival, či jeden z najväčších folk punkových festivalov v Európe Wolimierz Anarcho Folk Fest v Poľsku.

Momentálne sa kapela pripravuje na akcie po Českej a Slovenskej Republike a potom na svoje prvé kanadské turné. Názov Cascabel, vznikol podla mesta duchov v Arizone, pretože na prvých akciách to vyzeralo ako v meste duchov.

Kapela Cascabel folk predstavuje nový videoklip!
To Top