Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Kapela Destruction mieri s novou zostavou a novým albumom na Slovensko

Nemecká thrash metalová legenda je na scéne už takmer 40 rokov a novým albumom “Born to Perish” dokazuje, že ešte nikam neodchádza. Práve naopak, kapela posilnila zostavu a vyráža na turné, ktoré bude mať zástavku aj v bratislavskom klube Randal. 

Kapelu Destruction založili v roku 1982 gitarista Mike Sifringer a basgitarista a spevák Schmier, ktorí sú doteraz jej základnými kameňmi. Po celý ten čas hrajú nekompromisný thrash metal a inšpirovali celú plejádu ďalších kapiel. Na svojom konte majú 14 albumov, kúsky ako “Infernal Overkill” alebo “Release from Agony” ovplyvnili vývoj celého žánru. Ten aktuálny má názov “Born to Perish” a kapela na ňom nezostáva nič dlžná svojej povesti. Zbesilé tempo, zúrivé gitary a zverský rev od začiatku do konca. 

Na najväčšom hudobnom festivale na Balkáne zaplatíte aj pomocou Bitcoinu

Novou posilou je bubeník Randy Black a druhý gitarista Damir Eskic, ktorích spolu s Mikeom a Schmierom uvidíme v klube Randal v Bratislave 4.12.2019.

Reklama

Na tomto koncerte im spoločnosť bude robiť domáca thrashová jednotka, zbojníci Catastrofy. Chalani sú na scéne od roku 2005, majú na konte dve, odbornou kritikou aj širokou verejnosťou vychvaľované, dlhohrajúce platne, vystúpenia v kluboch po celej krajine a na festivaloch ako Brutal Assault, Gothoom alebo Pohoda. 

Nedávno sa predstavili v Londýne, spolu s kamarátmi ČAD, s ktorými ich spája aj hosťovačka na singly “Zbojnícke móresy”. 

Posledným zúčastneným, ktorý tento thrashový sviatok naštartuje bude kapela Final Breath, ktorá rovnako ako Destruction pricestuje z Nemecka. 

Reklama
Peter Bič Project konečne vyrážajú na turné

Najčítanejšie články

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Správy

Tak toto tu ešte nebolo! Kapela Iconito, ktorá je známa tým, že spája pop s folklórom, sa tentoraz dala dokopy s raperom Majselfom. Výsledkom je vskutku...

Správy

13. ročník One Day Jazz Festivalu otvorí pre návštevníkov svoje brány už koncom júna. Počas pandémie sa jeho priority nemenia, no niektoré sa dostávajú...

Koncerty

Kapele Peter Bič Project ide karta – čo skladba, to mega hit! Aj ich najnovšia pohodová pesnička Máj sa fanúšikom i hudobným redaktorom mimoriadne páči...

Koncerty

Po dlhých mesiacoch čakania si, zdá sa, opäť užijeme hudbu tak, ako ju máme najradšej – naživo. Bratislavské koncertné leto odštartuje séria vystúpení slovenských...