Kapely

Kapela Etterna má za sebou veľké úspechy!

Prešovským progresívnym metalistom Etterna sa darí. Absolvovali už množstvo koncertov, koncom minulého roka vydali v americkom vydavateľstve Sliptrick Records svoj debutový album Chaotic ktorý sa teší výbornému predajú a čoskoro dosiahnu ďalší míľnik vo svojej kariére. 

18. mája vystúpia v Moskve ako špeciálni hostia na koncerte megaúspešných Fínov Battle Beast. Ten sa uskutoční v rámci ich celosvetového turné No More Hollywood Endings na propagáciu chystaného rovnomenného albumu (dátum vydania: 22.3.2019).

,,Keď som sa to dozvedel tak ma to samého veľmi potešilo. Je to ďalší z tých bodov v kariére, ktoré mi povedali, že to celé dáva zmysel.  Kapelu Battle Beast poznám už dlhšie a zahrať si pred nimi v nádhernej Moskve bude pre nás veľká česť.“hovorí spevák Ady.

,,Príležitosť, ktorú nám ponúkli sa jednoducho neodmieta, takže sme povedali „áno“. Proti nám zahral fakt, že sa náš gitarista Adam z časových dôvodov na tomto viac ako 4000 km výlete nezúčastní, no plnohodnotne ho zastúpi Peťo Kelbel z košických FROM THE SIX . Na tento trip sa samozrejme všetci tešíme a chystáme z výletu videoreport.“ dodáva Feral.

To Top