Kapela Ewelin chystá nové EP a zaujímavú spoluprácu!

0
7
views

Slovenská kapela Ewelin trávi momentálne množstvo času prácou na nových nahrávkach. Chalani sú plní energie a nápadov, preto sa nahráva hneď v troch štúdiách!

Nové EPčko bude uverejnené na webových stránkach do konca marca. Pôjde o tri pesničky nahrávané v Budapešti, ktoré vynikajú výborným zvukom o ktorý sa postaralo štúdio Silverhill (Arnold Vígh). Dva songy zo spomínaného EP 2016 ( Smädní pod vodou, Dobrí a zlí), ktoré si fanúšikovia môžu už dnes vypočuť na youtube, doplní song Planéty hviezd!

V Bratislavskom One Love Studio nahráva Ewelin pod taktovkou legendárneho Ivana Jombika 6 ďalších rockových pesničiek, pričom za zmienku určite stojí, že sa ide live! „Týmto spôsobom sa snažíme preniesť našu radosť a energiu z hrania do nahrávok, pretože tým dnešným “moderným“ spôsobom, sa to ako si vytráca a kapely zabúdajú hrať živú muziku!“ doplnil Laci z kapely.

Poslednou zaujímavosťou bude určite spojenie Rock & Rap. Chalani pripravili spoločný program s raperom Vladom Kučerom, známym aj ako STRESPEZ. Vidieť ich spoločný set ste mali šancu v Bratislave 10.marca a teraz sa predstavia aj v Ostrave 25.3 na spoločnom koncerte v Blackstar Music Club. Výsledkom tohto spojenia bude svieží song s názvom Moja hra, ktorý sa nahráva u Samuela Kovácsa.

Informácie a fotografie redakcii poskytla kapela Ewelin.
Viac sa dozviete na oficiálnej stránke www.ewelinband.wix.com/ewelin alebo www.facebook.com/ewelinband.