Kapely

Kapela FISHING STRIP prerobila známy hit!

Topoľčianská pop-punková kapela Fishing Strip oslavuje tento rok svoje 10. narodeniny. Aj keď ich činnosť je v súčasnosti obmedzená, rozhodli sa svojich fanúšikov potešiť!

Kapela Fishing Strip bude oslavovať celý rok. Punkáči plánuju vydať narodeninové CD , ktoré bude obsahovať 10 skladieb. Medzi nimi nájdu svoje miesto remastrované staré hity kapely ako aj novinky. Kapela najnovšie potešila svojich fanúšikov známym coverom ”Karol Duchoň-Mám ťa rád”. Známu pesničku pustili do sveta spolu s videoklipom. Ten zachytáva činosti, ktoré muzikanti milujú, ako rodina, priatelia, cestovanie, rýchle autá,…..atď. Fishing Strip plánuje tento rok aj jesenné narodeninové turné.

Slovenský rádiový moderátor a gitarista kapely ”SiFon” prezradil: ”Ide o nádhernú skladbu. Rozhodli sme sa uctiť si Karola Duchoňa a zároveň touto skladbou poďakovať všetkým našim fanúšikom.”

Originálna verzia pochádza z roku 1977. Skladba bola hitom interpéta menom Billy Ocean – Red Light Spells Danger. O slovenskú verziu textu Karola Duchoňa sa postaral textár Zoro Lauric, ktorý zachytil aj verziu kapely Fishing Strip. ”Myslím, že Karol Duchoň by mal z tejto verzie radosť. Bol otvorený všetkým nápadom a rockovú hudbu miloval. Je super, že táto skladba nabrala nový rozmer a myšlienka pokračuje ďalej. ”

To Top