Kapela Guns N’ Roses vyráža na turné a ‘neobíde’ ani nás!

0
147
views

Legendárna kapela Guns N’ Roses sa v rámci svojho turné “Not In This Lifetime Tour” objaví aj nedaľeko od nás a to hneď na dvoch koncertoch! 

Európska časť turné začína už 27. mája 2017 v írskom Dubline a na turné budete môcť vidieť a počuť fantastickú zostavu Axl Rose, Slash, Duff McKagan, Dizzy Reed, Richard Fortus, Frank Ferrer a Melissa Reese. Najbližšie budú Guns N’ Roses hrať 4. júla v Prahe na letisku Letňany a 10. júla to zase rozbalia vo Viedni na štadióne Ernsta Happela.

Aj keď nebudú hrať na Slovensku, dá sa povedať, že nás neobišli, pretože si môžeme v krátkej dobe vychutnať až dva koncerty neďaleko od nás! Vstupenky sa začnú predávať už 9. decembra o 10:00 hod. a organizátorom turné je spoločnosť Live Nation.

Najlepšie Guns N’ Roses tričká, oblečenie a darčeky nájdete tu!

Skupina sa v roku 1987 celosvetovo preslávili svojim debutovým albumom Appetite for Destruction, z ktorého sa dodnes predalo viac ako 35 miliónov kópií. V rokoch 1987 – 1993 zaznamenala skupina množstvo obrovských úspechov. Ale v dôsledku drogových a alkoholových závislosti jednotlivých členov skupiny a sporov s kontroverzným spevákom Axlom Roseom, skupinu postupne opustili všetci pôvodní zakladatelia a najslávnejší členovia, gitaristi Izzy Stradlin a Slash, bubeník Steven Adler, či basgitarista Duff McKagan.

V roku 1993 skupina poslednýkrát vystúpila v tejto tradičnej zostave, potom nasledovalo obdobie úpadku a neúspechov, vnútorných rozporov v kapele, ktoré vyvrcholili do odchodov jednotlivých členov a odmlčanie sa kapely na dlhšiu dobu.