Kapely

Kapela JamSquad predstavuje novinku s agresívnym názvom Zhubyhnis

Pôvodný názov skladby „Z rečí tu tečie hnis“ sa kapela nakoniec rozhodla zmeniť na neformálnejší a agresívnejší „Zhubyhnis“. V hudbe trochu pritvrdili a text má poukazovať na aktuálne spoločenské dianie, kde vraj ľuďom tečie z huby hnis!

„Zhubyhnis reprezentuje klamstvá, faloš, zavádzanie, či šírenie strachu najmä prostredníctvom článkov, ktoré nepochádzajú z overených zdrojov. Svet je stále divokejšie miesto, kde sú, bohužiaľ, najúspešnejší tí, ktorí rozumejú bezchrbtovej reči.:“ Takto sa ku skladbe vyjadril spevák a zároveň textár kapely, Petko Luža.

Chalani z Nového Mesta nad Váhom sa rozhodli aj počas aktuálnej situácie, ktorá vôbec nepraje kultúrnemu rozvoju na Slovensku, vydať ich ďalší singel, pričom sa im podarilo nakrútiť aj jednoduchý, no napriek tomu energický videoklip.

Kapela je stále ešte vo svojich začiatkoch, keďže vznikla v roku 2017, no už sa jej podarilo odprezentovať niektoré zo svojich štrnástich vytvorených skladieb aj na viacerých hudobných festivaloch, či klubových podujatiach. Chalani stále makajú aj na nových songoch, v ktorých sa stále rozhodujú, či majú ísť cestou tvrdších skladieb s názorovými textami, teda cestou, ktorú im naznačuje práve tento nový singel „Zhubyhnis“, na ktorý majú doposiaľ veľmi dobré ohlasy.

Nám však zostáva iba dúfať, že kluby, či festivaly už čoskoro spojazdnia a môžeme si tak konečne vychutnať živú hudbu v podaní veľkých kapiel, ale aj tých začínajúcich, akou je kapela JamSquad.

Produktové novinky

Hľadáte elegantné inteligentné hodinky s dlhou výdržou? Vyskúšajte Niceboy X-fit Watch Pixel

Niceboy X-fit Watch Pixel sú univerzálne inteligentné hodinky pre aktívnych mužov aj ženy. Ponúkajú výdrž až 10 dní a odolné vodotesné telo so stupňom krytia IP68. V hodinkách aj mobilnej Zobraziť viac

Herné slúchadlá Niceboy ORYX X500 Shadow prinášajú prvotriedny zvuk a výrazný dizajn

Pokiaľ od svojich herných slúchadiel chcete okrem prvotriedneho priestorového zvuku aj prvotriedne pohodlie, ORYX X500 Shadow od značky Niceboy vám prinesú oboje. Okrem dizajnu zvýrazneného podsvietením oceníte aj vyhotovenie a Zobraziť viac

Niceboy ORYX K610 Chameleon je klávesnica pre pravých hráčov

Mechanická klávesnica ORYX K610 Chameleon vás prekvapí svojou odolnosťou – má kvalitné spínače, kovovú konštrukciu s opleteným káblom a pozláteným konektorom. A vo vlastnom programe si navyše nastavíte makrá aj Zobraziť viac

To Top
music ZONE