Kapely

Kapela JamSquad predstavuje novinku s agresívnym názvom Zhubyhnis

Pôvodný názov skladby „Z rečí tu tečie hnis“ sa kapela nakoniec rozhodla zmeniť na neformálnejší a agresívnejší „Zhubyhnis“. V hudbe trochu pritvrdili a text má poukazovať na aktuálne spoločenské dianie, kde vraj ľuďom tečie z huby hnis!

„Zhubyhnis reprezentuje klamstvá, faloš, zavádzanie, či šírenie strachu najmä prostredníctvom článkov, ktoré nepochádzajú z overených zdrojov. Svet je stále divokejšie miesto, kde sú, bohužiaľ, najúspešnejší tí, ktorí rozumejú bezchrbtovej reči.:“ Takto sa ku skladbe vyjadril spevák a zároveň textár kapely, Petko Luža.

Chalani z Nového Mesta nad Váhom sa rozhodli aj počas aktuálnej situácie, ktorá vôbec nepraje kultúrnemu rozvoju na Slovensku, vydať ich ďalší singel, pričom sa im podarilo nakrútiť aj jednoduchý, no napriek tomu energický videoklip.

Kapela je stále ešte vo svojich začiatkoch, keďže vznikla v roku 2017, no už sa jej podarilo odprezentovať niektoré zo svojich štrnástich vytvorených skladieb aj na viacerých hudobných festivaloch, či klubových podujatiach. Chalani stále makajú aj na nových songoch, v ktorých sa stále rozhodujú, či majú ísť cestou tvrdších skladieb s názorovými textami, teda cestou, ktorú im naznačuje práve tento nový singel „Zhubyhnis“, na ktorý majú doposiaľ veľmi dobré ohlasy.

Nám však zostáva iba dúfať, že kluby, či festivaly už čoskoro spojazdnia a môžeme si tak konečne vychutnať živú hudbu v podaní veľkých kapiel, ale aj tých začínajúcich, akou je kapela JamSquad.

To Top