Kapely

Kapela King Shaolin prichádza s novým albumom Mind Game

Hudobníci z King Shaolin sú známi hlavne vďaka svojej energickosti a hravosti, ale v skladbách na novom albume Mind Game ucítite aj vyzretosť a úprimnosť. Nový album v sebe nesie mnoho autenticity, pocitov a zažitých momentov, ktoré sú akousi hudobnou výpoveďou.

“Tento album sme nazvali Mind Game hlavne kvôli tomu, že máme pocit, že čo vlastne človek robí na Zemi, permanentne je, že bojuje sám so sebou vo svojej mysli. Neustále zápasí s vlastným strachom z toho, ako ho bude vnímať okolie, alebo rieši morálne hodnoty, či poprípade si nevie odpustiť niektoré pochybenia, ktoré počas života spravil. Je to moja výpoveď, ktorá mi pomohla vypustiť všetky veci, ktoré ma v tom období zasiahli, či už pozitívne alebo negatívne,” prezrádza spevák Dominik Štofko.

“Mám v sebe pocit hrdosti a naplňujúceho šťastia. Náš tretí štúdiový album Mind Game si už hľadá cestu k ľuďom. Tentoraz to bol pre mňa extra intenzívny zážitok, lebo som po prvýkrát robil celý proces od songwrittingu cez produkciu až k mixáži zvuku. Konečne znie moja hudba tak, ako som to vždy cítil a chcel,” dodáva Dominik Štofko, ktorý mal pod palcom celý album v King Shaolin Studios.

To Top