Kapely

Kapela LA3NO vydáva singel Zinedine Zidane

Leto, hudba, futbal a hlavne tanec – týmito slovami by sa dal označiť nový klip k singlu Zinedine Zidane od bratislavskej worldmusic a etno-elektro formácie LA3NO (a.k.a. La3nocubano). 

Chalani vedia svojou hudbou ľahko strhnúť ľudí do tanca a to na rôzne štýly.  Od čardášu, cez afro-latino,  až po slobodné vyjadrenie sa akýmkoľvek pohybom. Roztancovaný klip k singlu reflektuje rôzne príbehy zo života a koncertov LA3NO.

Meno trénera a futbalistu v texte skladby symbolizuje vzťah kapely a návštevníkov ich koncertov. Chalani hrajú a žúrujú s veľkým nasadením a keď chceš s nimi udržať tempo, je potrebné vyvinúť rovnakú energiu. Netreba však zabúdať ani na následný oddych a naberanie síl do ďalších koncertov.

“Od vydania debutu Rodina v roku 2012 sme si prešli rôznymi zmenami a premenami. Časť kapely odišla do zahraničia, potom sa vrátila, menili sa klávesáci a za posledné dva roky sa v kapele narodilo dosť veľa detí, ale aj nové pesničky,” hovorí s úsmevom jeden z otcov, Tono Gúth. Minulý mesiac sa im podarilo 4 nové skladby aj nahrať.  Zinedine Zidane je prvý singel s klipom.

LA3NO hrá pravidelne na festivaloch nielen doma ale aj v zahraničí – v Nemecku, Taliansku, Poľsku, Maďarsku, Srbsku, či UK. Veľmi si ich obľúbili Dáni.

Toto leto sa LA3NO ukážu aj na týchto domácich pódiách:

14.7. Vrbovské vetry
19.8. Kultúrne leto Trenčín
22.8. Kultúrne leto Jasná – Mikulášska chata
24.8. Uprising festival
25.8. Hidepark Nitra
31.8. Záver leta Rača

A na zahraničných:

12.-13.7. Donaufest, ULM, Nemecko
17.8. Firchie Fish Tank, Novi Sad, Srbsko
18.8. Malomfestival, Orom, Srbsko

Produktové novinky

Hľadáte elegantné inteligentné hodinky s dlhou výdržou? Vyskúšajte Niceboy X-fit Watch Pixel

Niceboy X-fit Watch Pixel sú univerzálne inteligentné hodinky pre aktívnych mužov aj ženy. Ponúkajú výdrž až 10 dní a odolné vodotesné telo so stupňom krytia IP68. V hodinkách aj mobilnej Zobraziť viac

Herné slúchadlá Niceboy ORYX X500 Shadow prinášajú prvotriedny zvuk a výrazný dizajn

Pokiaľ od svojich herných slúchadiel chcete okrem prvotriedneho priestorového zvuku aj prvotriedne pohodlie, ORYX X500 Shadow od značky Niceboy vám prinesú oboje. Okrem dizajnu zvýrazneného podsvietením oceníte aj vyhotovenie a Zobraziť viac

Niceboy ORYX K610 Chameleon je klávesnica pre pravých hráčov

Mechanická klávesnica ORYX K610 Chameleon vás prekvapí svojou odolnosťou – má kvalitné spínače, kovovú konštrukciu s opleteným káblom a pozláteným konektorom. A vo vlastnom programe si navyše nastavíte makrá aj Zobraziť viac

To Top
music ZONE