Kapela Malý priestor krstí debutové CD Na vlastné riziko!

0
4
views

Kapela Malý priestor Vás srdečne pozýva na Krst albumu Na vlastné riziko ktorý sa bude konať 15. júna vo Vrábloch. Debutové CD Pokrstí speváčka a herečka Kristína Mečko a producent a gitarista kapely ENS Ľuboš Korčok. Hudobný portál Music zone bude samozrejme pri tom a prinesie Vám reportáž.

Tak ako v každej kapele, aj v Malom Priestore sa prestriedalo zopár ľudí. V súčasnej zostave hrá kapela približne od augusta 2009. Odvtedy odohrala cez 70 koncertov, menších i väčších. Okrem iných stál Malý Priestor na pódiu s kapelami Metropolis, Heľenine oči, Chiki liki tu-a, Zoči Voči, Smola a Hrušky, Bačova Fujara, The Paranoid…  Medzi najväčšie úspechy patrí účasť vo finále súťaže Rock Me Fest 2011. bicie – Martin (Sokolík) bassgitara – Martin (Drgi) sólo gitara – Janko gitara + vokály – Evča klávesy – Andrej spev – Frederika.

Časový harmonogram Krstu CD Na vlastné riziko

18:00 Revolt
19:00 Známe Tváre
20:00 Malý priestor + KRST
21:00 Kristína Mečko

VSTUP: ZDARMA!
CD v predaji od 15.6.

Podporili nás:
Pizza Pup Vráble, Autoškola Paluška, Obec Tesárske Mlyňany, Strechy-herda, Zapalač -Machulince, Delay recording studio, www.music-zone.euwww.dumaselektro.sk, Závodné stravovanie – Ján Koprda – Topoľčianky