Kapely

Kapela Meredith natočila nový videoklip v pražskom dome strachu

Československá kapela Meredith predstavuje svoj nový singel s názvom 4 days in delirium. Ku skladbe vznikol aj hororový videoklip, ktorý hudobníci natočili v pražskom dome strachu Prague Fear House.

Metalcorová kapela Meredith, ktorá pochádza z Košíc si na pomoc prizvala aj dvoch českých spoluhráčov. V kapele tak momentálne posobí Rob Raven, Marko Malatinski, Edd Guoth a česká krv Johny Nightmare a Fyery Sorrow.

“S nápadom na novú skladbu prišiel náš exgitarista Roland Hains. Celkovú štruktúru skladby dorobili spolu s gitaristom Eddom Guothom a bubeníkom Markom Malatinskim. Po presťahovaní sa z Košíc do Prahy, bolo pre kapelu náročnejšie, keďže sme ostali v pôvodnej trojici a to Marko, Edd a ja, takže sme skladbu odložili a čakala na svoje vzkriesenie”: hovorí Rob Raven.

“Časom sa nám podarilo nájsť tých správnych ľudí do našej Meredith rodiny. Privítali sme dvoch šikovných chalanov. Basgitarista Johnny Nightmare a gitarista Fyery Sorrow. Zhodli sme sa, že je čas na novú skladbu v novej zostave. Johnny pridal hutnosť a charakter a Fyery to vyšperkoval svojim špecifickým štýlom. Do textu skladby som zahrnul všetky moje pocity a zážitky z posledného obdobia”: doplnil frontman kapely Meredith.

Novinku nahrali hudobníci v štúdiu Randal Group Production, ktoré patrí známemu gitaristovi Jimimu Cimbalovi.

“Jimi spolu s Ľubomírom Mazákom odviedli famóznu prácu. Jimi vytvoril k tejto skladbe hororovo-symfonický podmaz, ktorý tomu dodal grády. Chalani makali na hudbe a ja som pripravoval grafiku, s ktorou mi pomohli talentovaní chalani Michal Čerňanský a Mário Daško“: dodal na záver spevák Rob Raven.

To Top