Zaujímavosti

Kapela Queen a Adam Lambert zverejnili prvú skladbu z nového živého albumu

Legendárna kapela Queen spolu so spevákom Adamom Lambertom zverejnila prvú skladbu z ich pripravovaného živého albumu Live Around the World. Skladbu veľmi dobre poznajú všetci fanúšikovia kapely Queen a jej názov je The Show Must Go On.

Ikonická skladba The Show Must Go On bola nahratá na koncerte v londýnskej aréne 2. júla 2020 a je zároveň poslednou skladbou albumu kapely Queen z roku 1991 s názvom Innuendo.

Pri príležitosti zverejnenia live záznamu skladby sa gitarista Brian May podelil o jej jedinečnú históriu. “Aj keď sme všetci vedeli o Freddieho zdravotnom stave, v štúdiu sme spolu zažili inšpiratívne a radostné časy. O Freddieho chorobe sme veľmi nehovorili. On chcel len pokračovať v práci tak, ako zvyčajne.”

“Melódia skladby The Show Must Go On si vyžadovala niekoľko náročných pasáží a ja som ich Freddiemu vedel zaspievať len vo falzete. Vtedy som mu povedal, že nechcem, aby sa namáhal – nebude to ľahké zaspievať v plnom rozsahu ani pre teba.”: povedal Freddiemu ku skladbe Brian May.

“Freddie Mercury však len povedal “Neboj sa – dám to, zlatko!”. Potom si dal niekoľko svojich obľúbených pohárikov vodky, postavil sa oproti mixpultu v štúdiu a vydal zo seba jedno z najneobvyklejších predstavení svojho života.”: dodal na záver gitarista Brian May.

Kapela Queen a spevák Adam Lambert oznámili vydanie svojho prvého koncertného albumu minulý týždeň. Album s názvom Live Around the World bude vyjde 2. októbra 2020.

Produktové novinky

Hľadáte elegantné inteligentné hodinky s dlhou výdržou? Vyskúšajte Niceboy X-fit Watch Pixel

Niceboy X-fit Watch Pixel sú univerzálne inteligentné hodinky pre aktívnych mužov aj ženy. Ponúkajú výdrž až 10 dní a odolné vodotesné telo so stupňom krytia IP68. V hodinkách aj mobilnej Zobraziť viac

Herné slúchadlá Niceboy ORYX X500 Shadow prinášajú prvotriedny zvuk a výrazný dizajn

Pokiaľ od svojich herných slúchadiel chcete okrem prvotriedneho priestorového zvuku aj prvotriedne pohodlie, ORYX X500 Shadow od značky Niceboy vám prinesú oboje. Okrem dizajnu zvýrazneného podsvietením oceníte aj vyhotovenie a Zobraziť viac

Niceboy ORYX K610 Chameleon je klávesnica pre pravých hráčov

Mechanická klávesnica ORYX K610 Chameleon vás prekvapí svojou odolnosťou – má kvalitné spínače, kovovú konštrukciu s opleteným káblom a pozláteným konektorom. A vo vlastnom programe si navyše nastavíte makrá aj Zobraziť viac

To Top
music ZONE