Hľadáte niečo konkrétne?

Kapely

Kapela RebelSky predstavila svoj nový singel s názvom „Som to ja?“

Levická kapela RebelSky dňa 2. marca vydala nový singel s názvom „Som to ja?“. Skladba vznikla v spolupráci s Jimim Cimbalom, Zolym Tóthom a Randal group production, čo kapela hodnotí ako úžasnú skúsenosť a veľký krok v pred.

11186333_10203532956395432_1946939498_n

Autorom textu aj hlavnej melódie je speváčka kapely Veronika Šeba Šebeňová. Samotná pieseň je akousi výpoveďou, hľadaním samého seba. „Je o živote, o situáciach, kedy nespoznávate sami seba, o situáciach, v ktorých sa určite ocitol už každý z nás. Pieseň som napísala síce ja, no samozrejme chlapci do toho dali každý kúsok seba, preto odpoveď na otázku „Som to ja?“ je hromadná odpoveď – Toto sme my! Myslím, že dlho sme tvorili skladby, ktoré by nás štýlovo vystihovali, no v tejto sme sa asi najviac všetci našli a preto je, nebojím sa poznamenať, našou najobľúbenejšou skladbou a pevne veríme, že zaujme aj našich fanúšikov.“, hovorí samotná speváčka. Spoločne so singlom, uzrelo svetlo sveta aj Lyric video pod taktovkou agentúry Žijeme hudbou, ktorej v mene celej kapely patrí veľká vďaka za pomoc s propagáciou skladby.

Peter Bič Project v energiou nabitej skladbe tvrdia, že Všetko bude fajn

Okrem singlu Som to ja? kapela v spolupráci s Jimim nahrala aj singel Dážď, ktorý môžete počuť na ich koncertoch avšak s premiérou sa zatiaľ neponáhľajú. Kapela RebelSky plánuje tiež natáčanie videoklipu, kvôli ktorému pocestujú až na východ Slovenska.

Reklama

Kapela verí , že singel si získa svojich fanúšikov a osloví aj rádiá , či iné média. Hlavne však organizátorov koncertov. Aj keď vlaňajší rok bol zrejme najplodnejší čo sa týka koncertov, dúfajú, že tento rok ho ešte predčí. Už koncom mája začínajú s koncertovaním a to rovno v ich rodných Leviciach, pokračujú Veľkým Krtíšom , Bzovíkom , Novou Baňou ,Vrábľami a mnohými ďalšími mestami. Ak Boh dá, ocitnú sa vraj aj u českých susedov.

IMT Smile rozbehli koncertnú sezónu a predstavujú letný singel PEACEFUL VILLAGE

Svojim fanúšikom kapela odkazuje : Fanúšikom by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať za všetky komentáre a reakcie na náš nový singel Som to ja? Tešíme sa z vašej priazne a hlavne na koncerty. Plánujeme naozaj veľké veci, takže máte sa na čo tešiť! Hlavne sa usmievajte a užívajte si život!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež: