Kapely

Kapela REUNION prichádza s novým videoklipom k skladbe Prístav!

Banskobystrická kapela REUNION, ktorej posledný singel BUĎ SO MNOU stále rotuje vo večernom vysielaní FUNRÁDIA ale aj na Rádiu Slovensko či Rádiu VIVA prichádza s romantickou novinkou PRÍSTAV. Skladba odzrkadľuje dnešnú dobu, kedy sú vzťahy medzi ľuďmi veľmi krehké a povrchné. A platí to nie len vo vzťahu muža a ženy, ale aj v priateľstvách a mnoho krát aj v rodinách. 

Pieseň Prístav je rozhodne iná ako predchádzajúca tvorba kapely. „Myslíme si, že sme priniesli nový sound a v produkciách sme sa vyhrali s rôznymi modernými prvkami súčasnej svetovej hudby.  Nechali sme veľký priestor elektronike, ale snažili sme sa zachovať tam aj kapelu, teda bicie, basa a gitary ako základ, ktorý tam musel byť, dodal spevák kapely Miňo.

Videoklip PRÍSTAV bol doposiaľ najkomplikovanejšiu výrobou v kariére kapely. Natáčalo sa niekoľko dní v Budapešti, na Liptovskej  Mare, ale aj v Banskej Bystrici v Radvanskom kaštieli. Jednalo sa o výrobu s mnohopočetným štábom a natáčalo sa v zime, v teple, pri vode, a v európskej metropole. Veľká vďaka a obdiv preto patrí režisérovi Robovi Bošeľovi a celému štábu. V klipe si zahrala hlavnú rolu talentovaná banskobystrická herečka Ema Kristofová, ktorá je v rámci stredného Slovenska stále známejším menom.

Nový album TO NAJLEPŠIE Z NÁS, súčasťou ktorého bude aj skladba PRÍSTAV kapela vydá vo februári 2019.

To Top