Kapely

Kapela Reunion sa vydáva na turné a spolu s ním ohlasuje nový album!

Článok prečítate za: 1 min.

Slovenská popová kapela Reunion (niekedy Rock Reunion) ohlásila ešte koncom minulého roka nový album s názvom “To najlepšie z nás”. Po úspechoch na youtube, kde niektoré single kapely dosahujú miliónovú sledovanosť, po hranosti v najväčších slovenských rádiách a odohratí stoviek festivalov sa Reunion rozhodli pre bližší kontakt s publikom a vydávajú sa na turné po kluboch.

Na úspešný druhý album Denník (2015), na ktorom nájdete skladby ako Dokonalá (feat. Kali), či najúspešnejší singel Denník, tak nadviazali novými skladbami, keď predstavili z nového albumu už 3 single – Prístav, Buď so mnou, To najlepšie z nás a Buď so mnou. Práve posledná menovaná sa drží v rotácii Funrádia už 8 mesiacov.

Článok pokračuje pod reklamou

Retro ponožky

Čo môžete od nového albumu čakať? Jedinečné spojenie hudobných žánrov – rock, pop, či hip-hop. Úplne nový zvuk, kvalitné texty a 12 skladieb.

Nový album kapela predstaví v ôsmich slovenských mestách:

1.3. Považská Bystrica
2.3. Bratislava
8.3. Trnava
9.3. Vrútky
15.3. Žilina
22.3. Banská Bystrica
29.3. Bardejov
30.3. Poprad

Ak Vás zaujíma, čo nové sa deje na Slovenskej hudobnej scéne, neváhajte navštíviť jedno z miest a užite si skvelý koncert.

Newsletter

Odoberajte náš hudobný newsletter. Aktuálne informácie a novinky zo sveta hudby priamo do Vášho e-mailu.

Odoslaním aktivujete odber e-mailových upozornení na hudobné novinky. Odber môžete kedykoľvek zrušiť kliknutím na odkaz "chcem sa odhlásiť", ktorý nájdete v každom e-mailovom upozornení. Zadaním e-mailu súhlasíte s podmienkami.

Najčítanejšie články za 7 dní

To Top