Kapely

Kapela Sám Sebou vydala nový singel Šálky, ktorý dostal krásny videoklip

Kapela Sám Sebou vydáva romantický singel spolu s krásnym videoklipom. Zároveň mladí hudobníci vydávajú nový album, ktorý nesie názov X.

“Skladba Šálky sa tentokrát rodila veľmi ľahko. Prvotne som poslal krádke demo bez textu nášmu textárovi Ferimu Pavolovi. Feriho táto hudba hneď oslovila a o pár dní sme sa stretli a začali sme pracovať na texte. Pieseň v sebe ukrýva krásnu myšlienku a pevne veríme, že sa bude našim fanúšikom páčiť.”: Hovorí spevák kapely Matúš Fifik.

“Sme veľmi radi, že môžeme naše desiate narodeniny oslaviť vydaním nového albumu. Na albume X sme pracovali vyše 2 roky a poslucháči na ňom nájdu naše najväčšie hity ako Znova sa zamiluj, V šťastí aj nešťastí, Na čom záleží…a okrem toho samozrejme aj nejaké novinky. Je to časozberný album, ktorý je určite náš najlepší a najvyspelejší a budeme veľmi radi, keď nás fanúšikovia podporia jeho kúpou a tým pádom podporia aj našu kapelu, aby mohla aj naďalej napredovať.”:  prezradil Matúš Fifik.

K novému singlu kapela natočila aj krásny videoklip

“Celý námet videoklipu sme nechali na režiséra a skvelého kameramana Michala Smoleňa z firmy Promiseo. S Michalom sme spolupracovali už na niekoľkých videoklipoch a opäť odviedol skvelú prácu. Vo videoklipe su zachytené krásne zábery z prírody a o hereckú rolu sa tentokrát postarali skvelí herci Adriána Brnčalová a Filip Bajjani za čo im veľmi pekne ďakujeme.”: dodal na záver Matúš Fifik.

To Top