Press "Enter" to skip to content

Kapela Sanchez Amsterdam predstavuje nový singel, oznamuje druhý album aj krst!

Kapela Sanchez Amsterdam predstavuje nový singel, oznamuje druhý album aj krst!
Ohodnoť článok!

Slovenská electro-rocková formácia z Gbelov po 3 rokoch vydáva nový album s názvom TANEC V OHNI a predstavuje absolútnu novinku – skladbu Stratený!

“Klip aj nová pieseň naznačuje ako nový album bude od nás znieť a vyzerať, dali sme si na ňom skutočne záležať a dúfame, že prekvapíme našich fanúšikov novým zvukom a ešte väčším použitím elektroniky”, prezrádza klávesák skupiny Jakub. V klipe kapela predstavuje okrem nového zvuku aj nový image a nový vizuál.

Kapela nieje na slovenskej scéne žiadnym nováčikom. Prvý album (Nezastavíš) vydala na jar 2015. Od tej doby ušli dlhý kus cesty a predstavili sa na väčšine CZ/SK letných festivalov a majú za sebou dve samostatne realizované turné.

Po roku a pol príprav vydávajú na jar 2018 nový album a majú k nemu niekoľko prekvapení a to napríklad oznámenie dátumu a miesta krstu, ako aj hostí medzi ktorých patria napríklad aj známa slovenská kapela Smola a hrušky. Krstia v ich rodných Gbeloch v DK. Krst je oznámeny na 26. januára a začína o 19:00. Ako sa vyjadrili na svojom facebooku, slubujú skutočne veľkú show.

FavoriteLoadingPridať do obľúbených položiek