Kapela Sanchez Amsterdam prichádza s novým videoklipom Aneta!

0
17
views

Slovenská kapela Sanchez Amsterdam prezentuje svoj nový singel s názvom Aneta, ktorý znamená aj odštartovanie nahrávania druhého albumu!

Skupina v januári 2015 vydala svoj prvý album s názvom Nezastavíš. K tomuto albumu natočili 4 klipy, v ktorých sa predstavili hostia ako Jimi Cimbala či Juraj Hnilica. Kapela sa po vydarenom tour k albumu úspešne predstavila aj na mnohých festivaloch, kde aj tento rok ľudia vyhľadávajú práve ich, čomu nasvedčuje aj počet poslucháčov pred pódiom. Už tu mali ľudia možnosť počuť ich novú pesničku Aneta, s ktorou konečne prichádzajú aj na Youtube spoločne s klipom. Ten bol realizovaný štábom na čele s režisérom Michalom Koncom.

Ako hovoria chalani, chuť vyskúšať niečo nové bola silná, a práve preto vydali túto skladbu. Dej aj text je vložený do začiatku tohto storočia a tak sa divák ocitne na malú chvíľu uprostred príbehu v dávnych dobách.

Víac informácii o priebehajúcich koncertoch a nových veciach na facebooku ( Sanchez Amsterdam ) a na webe www.sanchezamsterdam.sk

Nenechajte si ujsť: