Hľadáte niečo konkrétne?

Kapely

Kapela Sanchez Amsterdam vydáva novú skladbu Motýle

Sanchez Amsterdam začali rok 2020 celkom úspešne, a to vydaním singlu Noc pre nás dvoch a odštartovaním svojho klubového turné s rovnomenným názvom Noc pre nás dvoch tour 2020. Už po druhom koncerte v Trnave kapela však musela svoju šnúru prerušiť kvôli prvej vlne koronavírusu. 

Pomaly, ale isto sa nám blíži koniec roka 2020, je tu druhá vlna korony, ale Sanchez Amsterdam vydávajú v tomto roku svoj druhý singel. O plánoch kapely Sanchez Amsterdam a novom videoklipe nám viac prezradil frontman kapely Dávid Maniaček.

Aj napriek zrušeniu vášho turné a iných koncertov, celkom kreatívny rok pre vašu kapelu, nie ? 

Reklama

Ako sa to vezme. Mali sme slušne odštartované turné, ktoré sme museli zrušiť. Tešili sme sa z návštevnosti, a taktiež z kapiel, ktoré s nami na turné hrali. Bohužiaľ prišla prvá vlna, mysleli sme, že v septembri turné dohráme, no nestalo sa tak. Potom mali prísť letné festivaly a z asi 10 naplánovaných sme odohrali dva. Ale áno, teší nás, že sme našu tvorbu tento rok obohatili dvomi novými skladbami. 

Vypočujte si podtatranskú reggae novinku od kapely The Miženko Brothers

Dva single v jeden rok, to nebýva až tak často zvykom, zažíva  kapela plodné obdobie ?

Nechceme zaspať a počas korony úplne zapadnúť prachom, chceme sa ľuďom aj naďalej pripomínať. Keďže sú koncerty zrušené, tak sa stretávame častejšie v skúšobni a tým pádom vzniká aj viac nových nápadov. 

Reklama

Aké máte plány do budúcna? Ak zažíva kapela tvorivé obdobie, dočkáme sa nového albumu ?

Ťažko je v dnešnej dobe niečo plánovať. Som veľmi hrdý na to, že sme dokázali v takto ťažkom roku vydať až dva nové songy a každý z nich má aj klip. Chcel by som touto cestou v mene celej kapely veľmi pekne poďakovať všetkým, čo na tom spolupracovali. Beriem to tento rok ako najväčší úspech. Stále sa nedá do budúcna veľmi plánovať, máme X koncertov preložených na rok 2021, snáď vyjdú aspoň v tomto roku. Momentálne uvažujeme nad vianočným livestreamom. Robili sme livestream v apríli ako náhradu za zrušené turné a malo to celkom úspech. 

Sima Martausová si po svadbe zmenila umelecké meno a predstavuje novú skladbu Slovo chlapa

Čo sa týka otázky k novému albumu, či chystáme alebo nie. Áno, môžem povedať, že momentálne zažívame tvorivé obdobie. Máme asi ďalších 5 skladieb, ktoré by mohli ísť rovno do štúdia. Lenže bohužiaľ nie sú koncerty a ako sa hovorí, bez práce nie sú koláče. Teraz sa tešíme z nášho nového prírastku a ním sú práve Motýle. Dúfam, že sa Vám bude skladba aj s klipom páčiť.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Kapely

The Miženko Brothers pokračujú na letnej vlne a po roku opäť vydávajú nový singel. A ako svoje Voľno trávite Vy? Pred rokom mali fanúšikovia...

Správy

Mladý slovenský producent, DJ a skladateľ Dlugosh má na konte ďalší medzinárodný počin. Po tom, ako v minulosti zabodoval na vydavateľstve najlepšieho DJ-a sveta Dona Diabla,...

Novinky zo sveta hudby

Kapela Iron Maiden po šiestich rokoch vydala novú skladbu s názvom The Writing On The Wall, ktorú si môžete exkluzívne vypočuť. Metalová kapela nahrala...

Zaujímavosti

Hudobné trio z Košíc KATE EVANS, ktoré vzniklo len v júni tohto roka, vydáva svoj debutový singel About us. V obsadení spev, gitara a...