Hľadáte niečo konkrétne?

Kapely

Kapela Sanchez Amsterdam vydáva novú skladbu Motýle

Sanchez Amsterdam začali rok 2020 celkom úspešne, a to vydaním singlu Noc pre nás dvoch a odštartovaním svojho klubového turné s rovnomenným názvom Noc pre nás dvoch tour 2020. Už po druhom koncerte v Trnave kapela však musela svoju šnúru prerušiť kvôli prvej vlne koronavírusu. 

Pomaly, ale isto sa nám blíži koniec roka 2020, je tu druhá vlna korony, ale Sanchez Amsterdam vydávajú v tomto roku svoj druhý singel. O plánoch kapely Sanchez Amsterdam a novom videoklipe nám viac prezradil frontman kapely Dávid Maniaček.

Aj napriek zrušeniu vášho turné a iných koncertov, celkom kreatívny rok pre vašu kapelu, nie ? 

Reklama

Ako sa to vezme. Mali sme slušne odštartované turné, ktoré sme museli zrušiť. Tešili sme sa z návštevnosti, a taktiež z kapiel, ktoré s nami na turné hrali. Bohužiaľ prišla prvá vlna, mysleli sme, že v septembri turné dohráme, no nestalo sa tak. Potom mali prísť letné festivaly a z asi 10 naplánovaných sme odohrali dva. Ale áno, teší nás, že sme našu tvorbu tento rok obohatili dvomi novými skladbami. 

Peter Nagy prichádza po 12-tich rokoch s novým albumom

Dva single v jeden rok, to nebýva až tak často zvykom, zažíva  kapela plodné obdobie ?

Nechceme zaspať a počas korony úplne zapadnúť prachom, chceme sa ľuďom aj naďalej pripomínať. Keďže sú koncerty zrušené, tak sa stretávame častejšie v skúšobni a tým pádom vzniká aj viac nových nápadov. 

Reklama

Aké máte plány do budúcna? Ak zažíva kapela tvorivé obdobie, dočkáme sa nového albumu ?

Ťažko je v dnešnej dobe niečo plánovať. Som veľmi hrdý na to, že sme dokázali v takto ťažkom roku vydať až dva nové songy a každý z nich má aj klip. Chcel by som touto cestou v mene celej kapely veľmi pekne poďakovať všetkým, čo na tom spolupracovali. Beriem to tento rok ako najväčší úspech. Stále sa nedá do budúcna veľmi plánovať, máme X koncertov preložených na rok 2021, snáď vyjdú aspoň v tomto roku. Momentálne uvažujeme nad vianočným livestreamom. Robili sme livestream v apríli ako náhradu za zrušené turné a malo to celkom úspech. 

Fanúšikovia kapely Symfobia sa dočkali ďalšieho videoklipu s posolstvom

Čo sa týka otázky k novému albumu, či chystáme alebo nie. Áno, môžem povedať, že momentálne zažívame tvorivé obdobie. Máme asi ďalších 5 skladieb, ktoré by mohli ísť rovno do štúdia. Lenže bohužiaľ nie sú koncerty a ako sa hovorí, bez práce nie sú koláče. Teraz sa tešíme z nášho nového prírastku a ním sú práve Motýle. Dúfam, že sa Vám bude skladba aj s klipom páčiť.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Kapely

The Miženko Brothers pokračujú na letnej vlne a po roku opäť vydávajú nový singel. A ako svoje Voľno trávite Vy? Pred rokom mali fanúšikovia...

Správy

Mladý slovenský producent, DJ a skladateľ Dlugosh má na konte ďalší medzinárodný počin. Po tom, ako v minulosti zabodoval na vydavateľstve najlepšieho DJ-a sveta Dona Diabla,...

Novinky zo sveta hudby

Kapela Iron Maiden po šiestich rokoch vydala novú skladbu s názvom The Writing On The Wall, ktorú si môžete exkluzívne vypočuť. Metalová kapela nahrala...

Zaujímavosti

Hudobné trio z Košíc KATE EVANS, ktoré vzniklo len v júni tohto roka, vydáva svoj debutový singel About us. V obsadení spev, gitara a...