Kapely

Kapela Sanchez Amsterdam vydáva nový singel ako predzvesť nového albumu

Ubehol len mesiac od finále Košického zlatého pokladu a víťaz skupina Sanchez Amsterdam prichádza s novou poriadnou rockovou peckou s názvom Nič viac. 

Pred mesiacom sa kapela zúčastnila na celoslovenskej súťaži KZP 2021 kde z 236. skladieb vyhrala prvé miesto so skladbou Motýle. 

Doteraz sa veľmi tešíme z tohto úspechu. Skladbu Nič viac sme mali pripravenú už počas súťaže KZP, no dotáčali sme k nej klip ktorý si už konečne môžte pozrieť na našom YouTube.„, Prezradil gitarista Marek K.

„Dlho sme o albume uvažovali v kapele, no myslím si že po finále v Košiciach sa to zlomilo a povedali sme si ok, poďme na to. Nová skladba Nič viac sa bude nachádzať na pripravovanom albume aj spolu so skladbami Motýle, či Noc pre nás dvoch. Sú to všetko skladby ktoré vznikli v priebehu roka a chceme ich mať na novom albume.“, Rozhovoril sa spevák David M.

O tom kedy a ako sa bude album volať nám skupina neprezradila. Zatiaľ sme sa len od členov dozvedeli, že interne už vedia aký názov ponesie ich tretí album.

To Top