Mladá kapela Shade Of Thought vyjadruje svoje myšlienky v skladbe Not Enough Time!

0
35
views

Partia mladých hudobníkov založila svoju kapelu Shade Of Thought presne 22.10.2015. Tento nápad dostal spevák kapely Šimon Hadač, ktorý začal od roku 2015 písať texty, ktoré ho viedli ku myšlienke založiť vlastnú kapelu!

“Oslovil som všetkých svojich kamarátov, ale nikto z nich nemal čas, alebo sa im nepáčila hudba, ktorú som chcel hrať. Kamaráti však mali kontakty na iných kamarátov a tak sme nakoniec založili kapelu.”: prezradil spevák Šimon.

Kapela teda získala hudobníkov Roba Brveníka, Richarda Portelekyho, Andreja Bečku a Michala Valčuhu. Kapela bola kompletná a na rade bolo vymyslenie toho správneho názvu. Zakladateľ kapely sa uchopil aj tejto práce a vymyslel názov Shade Of thought, ktorý znamená odtieň myšlienky. “Chcel som tým vyjadriť, že existujú rôzne uhly toho, ako sa môžeme na myšlienku pozrieť a pochopiť ju”: Dodal Šimon.

Skladby tvorí celá kapela, pričom každý hudobník dá do skladby niečo zo seba. Potom sa to všetko dá dokopy a vyjde z toho jeden celok, ktorý môžete počuť aj v skladbe Not Enough Time. “Kapela Shade Of Thought vznikla z ľudí, ktorí sa pred tým nepoznali. Po pol roku si však všetci pripadáme ako by sme sa poznali celú večnosť”: dodala na záver kapela.

Viac info nájdete na https://www.facebook.com/Shade-of-Thought-484783341703703/