Hľadáte niečo konkrétne?

Kapely

Kapela Stolen Money chystá debutový album a prichádza s novým videoklipom

Kubínska kapela Stolen Money vydáva svoj v poradí tretí videoklip a pripomína tak príchod svojho dlho očakávaného debutového albumu s názvom The Game. Dirty rock v podaní mladej štvorice Michal ‚Kevin‘ Paluga, Michal Vilček, Martin Kratochvíl a Andrej Mičaň sa pretavuje do novinky s názvom One Love.

Frontman kapely Andrej Mičaň priznáva, že singelOne Love vznikol veľmi rýchlo: “Pripravovali sme sa na nahrávanie, keď Vilčo pri ladení zahral pár akordov ktoré potom vyústili do celého modelu skladby. Po malých úpravách sa dorobili slohy a zrazu – pieseň bola hotová.”

Singel One Love sa nahrával v bratislavskom LVGNC Studios, kde sa následne natáčal aj videoklip. O ten sa postarala dvojica Martin Jurči (kamera) a Máté Csuport (Strih). 

Reklama
Dlugosh predstavuje novú skladbu, v ktorej spojil slovenskú a dánsku hudobnú poetiku

“S Martinom sme si hneď padli do oka. Je podobne uletený ako my, no zároveň je veľký profesionál. Počas nahrávania sme sa všetci cítili dobre hlavne vďaka tomuto super prístupu. Pohyboval sa tak nenápadne, že sme miestami aj zabúdali že točíme klip. Obaja chalani sú naozaj šikovní a teda aj s výsledkom sme veľmi spokojní.” 

“Old-schoolový zvuk sme dosiahli aj vďaka požičaným bicím od Peťa Hledíka z The Talkshow.” tvrdí bubeník Michal ‚Kevin‘ Paluga, ktorý sa postaral aj o výsledný mix. 

Debutový album s názvom The Game vyjde koncom apríla a bude dostupný na CD-čkách aj všetkých streamingových službách. Stolen Money najbližšie vystúpia (v závislosti od aktuálnej situácie súvisiacej s epidémiou)  8. mája na krste v Dolnom kubíne na zatiaľ tajnom mieste. Kapela taktiež pripravuje turné ktoré sa bude konať začiatkom jesene.

Reklama
Kapela Dr. Zetor zlomila vlastný rekord, za jeden deň odohrala 15 koncertov
Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Novinky zo sveta hudby

Coldplay zverejnili základné informácie k albumu formou ručne písaného odkazu na svojom instagramovom účte, zároveň sprístupnili trailer nazvaný Overtura, ktorý je kombináciou animovanej kozmickej cesty systémom...

Novinky zo sveta hudby

Iron Maiden pred niekoľkými dňami zverejnili novú pieseň The Writing On The Wall doplnenú úchvatným animovaným klipom. Ako priaznivci heavymetalovej legendy predpokladali, skladba je predzvesťou sedemnásteho...

Kapely

The Miženko Brothers pokračujú na letnej vlne a po roku opäť vydávajú nový singel. A ako svoje Voľno trávite Vy? Pred rokom mali fanúšikovia...

Zaujímavosti

Po albume Vlčie maky – Podpoľanie prichádza druhý štúdiový album hudobného zoskupenia Vlčie maky. Na albume s horehronskými piesňami pracovali takmer dva roky. Na albume...