Hľadáte niečo konkrétne?

Kapely

Kapela Stolen Money chystá debutový album a prichádza s novým videoklipom

Kubínska kapela Stolen Money vydáva svoj v poradí tretí videoklip a pripomína tak príchod svojho dlho očakávaného debutového albumu s názvom The Game. Dirty rock v podaní mladej štvorice Michal ‚Kevin‘ Paluga, Michal Vilček, Martin Kratochvíl a Andrej Mičaň sa pretavuje do novinky s názvom One Love.

Frontman kapely Andrej Mičaň priznáva, že singelOne Love vznikol veľmi rýchlo: “Pripravovali sme sa na nahrávanie, keď Vilčo pri ladení zahral pár akordov ktoré potom vyústili do celého modelu skladby. Po malých úpravách sa dorobili slohy a zrazu – pieseň bola hotová.”

Singel One Love sa nahrával v bratislavskom LVGNC Studios, kde sa následne natáčal aj videoklip. O ten sa postarala dvojica Martin Jurči (kamera) a Máté Csuport (Strih). 

“S Martinom sme si hneď padli do oka. Je podobne uletený ako my, no zároveň je veľký profesionál. Počas nahrávania sme sa všetci cítili dobre hlavne vďaka tomuto super prístupu. Pohyboval sa tak nenápadne, že sme miestami aj zabúdali že točíme klip. Obaja chalani sú naozaj šikovní a teda aj s výsledkom sme veľmi spokojní.” 

“Old-schoolový zvuk sme dosiahli aj vďaka požičaným bicím od Peťa Hledíka z The Talkshow.” tvrdí bubeník Michal ‚Kevin‘ Paluga, ktorý sa postaral aj o výsledný mix. 

Debutový album s názvom The Game vyjde koncom apríla a bude dostupný na CD-čkách aj všetkých streamingových službách. Stolen Money najbližšie vystúpia (v závislosti od aktuálnej situácie súvisiacej s epidémiou)  8. mája na krste v Dolnom kubíne na zatiaľ tajnom mieste. Kapela taktiež pripravuje turné ktoré sa bude konať začiatkom jesene.

Reklama
Reklama www.bedy.sk

Prečítajte si tiež:

Správy

Bez autorov o autoroch. Taký je návrh nového Mediálneho zákona, ktorý 7. októbra 2021 predložilo do medzirezortného pripomienkového konania Ministerstvo kultúry (MK SR). Návrh...

Zaujímavosti

For You predstavuje novú skladbu Best of Slovak pop 2000 – 2009 (Antológia III), ktorou sa na chvíľku prenesiete do začiatku storočia. „Chceli sme...

Kapely

Roman, Robo, Marek a Viktor z kapely Pell-Mell 59 predstavujú novinku zo svojej tvorby. Singel s názvom „Poď so mnou“ zverejnili chalani aj s...

Novinky zo sveta hudby

Deviatu štúdiovú platňu predznamenali dva single. Pilotný Higher Power mal svetovú premiéru na medzinárodnej kozmickej stanici, kde si ho počas online prenosu prehral francúzsky astronaut Thomas...

Reklama