Hľadáte niečo konkrétne?

Kapely

Kapela Stolen Money debutuje s úderným albumom The Game

Stolen Money vydali debutový album The Game. Svojou tvorbou odkazujú na moderný rockn’roll, ktorý si nachádza svojich fanúšikov aj u vekovo mladších poslucháčov.

Stolen Money nahrali svoj debut v štúdiu LVGNC. Nájdete na ňom 10 skladieb, kombinovaných špinavým ale moderným zvukom rockn’rollu a dvomi „dojákmi“. K debutovému albumu pripravujú videoklip na titulnú skladbu Play the Game. Na debute si dali chalani z Dolného Kubína naozaj záležať. Pracovali na ňom od roku 2018.

Nahrávky odzrkadľujú vývoj hudobníkov od prvých predstavení, cez spolupráce s producentami až po vlastný zvuk „Dali sme si načas. Chceli sme našu hudbu dostať presne do tejto fázy, uležať si v hlave podstatné veci a vyjsť s albumom von, až budeme vyzretejší a technicky zdatnejší.“ Povedal nám spevák Andrej Mičaň.

Reklama

S produkciou albumu The Game pomáhali s chalanom Radoslav Hanzel (ElevenHill) a Oliver Filner (Rakovicky). O mix sa postarali Marek Rakovický (Rakovicky) a Kevin (Stolen Money). „Máme výhodu, že náš šikovný bubeník Kevin je aj zvukový inžinier. Pracoval na tom, aby bol album zmixovaný v čo najlepšej kvalite. Našťastie, môže sa učiť od Mareka Rakovického, ktorý mu s mixom pomáhal a dodával cenné skúsenosti.” objasnil Andrej.  O finálny mastering sa postaral Peter Halgaš.

Debutový album je dostupný na všetkých streamových službách a Vinyly sa pripravujú vo výrobni: „Vinyly a CD sú už objednané a vyrábajú sa. Zároveň máme aj pripravený merche v podobe krásnych tričiek s našim sexy logom.”

Stolen Money sú mladíci z Dolného Kubína, ktorí sa hudbe venujú vo voľnom čase. Sú charakteristickí živelnými pódiovými predstaveniami a aktívnou spoluprácou s publikom. K albumu pripravujú krst a turné po celom Slovensku.

Reklama
Reklama
Reklama www.bedy.sk
Reklama

Prečítajte si tiež:

Novinky zo sveta hudby

Kapela Horkýže Slíže oznámila na 14.9.2021 vydanie nového albumu Alibaba a 40 krátkych songov 2. Okrem krstu, ktorý sa bude konať v Music a...

Kapely

Žilinská kapela landless 10. septembra 2021 vydala svoj prvý album, ktorý nesie názov „Mirrors“. Na albume sa nachádza 9 piesní, pričom kapela počas prebiehajúceho...

Zaujímavosti

Potrebujete motiváciu na pohyb, lepší spánok alebo dodržiavanie pitného režimu? Inteligentné hodinky X-fit Watch 2 od značky Niceboy dokážu monitorovať nielen váš tep, krvný...

Novinky zo sveta hudby

Multiplatinový Modrý album Mira Žbirku, ktorý vyšiel pred dvadsiatimi rokmi, reštartoval jeho tvorbu do nového tisícročia a znamenal veľký návrat na pódiá megaúspechom skladby Čo...

Reklama