Kapely

Kapela Virvar má nový singel Tie dni!


Článok prečítate za: 1 min.

Mladá kremnická skupina Virvar vydala v sobotu 5.5. svoj tretí video singel. Po piesňach Všetko alebo nič a Generácia sa vizuálneho spracovania dočkala ďalšia skladba z debutového albumu skupiny (Generácia). Tento krát ide o skladbu Tie dni, ktorá tak trochu zvukovo vytŕča aj zo samotného albumu. 


Všetky tri video single chcel Virvar poňať originálne a zachytiť vždy inú atmosféru, pocity a nálady. Tie dni prinášajú v kontrastoch (biela – čierna, statika – dynamika, zrýchlenie – spomalenie obrazu) tak trochu melancholický pohľad do vnútra prežívania vzťahu a sklamania z neho, hľadania a návratov k tomu dobrému, čo ponúkal a možno niečoho, čo by definitívne dalo za ním bodku. 


Virvar aj do tretice zveril produkciu svojho videa do rúk Roba Bošeľu zo zvukového a obrazového štúdia Môlča records. Výsledok už posúďte sami a prežívajte „Tie dni“ naplno.

Prehrať video

Aktuálne Virvar koncertuje na Slovensku, ale aj v Čechách. 11.5. ich môžete vidieť a počuť v severomoravskom Jeseníku, 13.5. v Bojniciach, 2.6. v Banskej Bystrici na Rockscape a 14.6. v moravskom Novom Jičíne… 


Po piatich základných kolách a hlasovaní verejnosti sa Virvar stal jedným z ôsmych finalistov aktuálneho ročníka súťaže Slovenská hudobná liga.


Páčil sa Vám tento článok?

Pridajte hodnotenie kliknutím na hviezdičku

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:


Pridať komentár k článku

Napíšte svoj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!