Novinky zo sveta hudby

Kapela Vivetray a ich debutový videoklip „Jazda na strele“

Mladí chalani zo Serede berú svoju tvorbu veľmi vážne. Iba tak sa dá ospravedlniť oneskorenie vydania albumu, ktorý mal vyjsť v auguste. Poctivo dokončujú nahrávanie posledných songov a vylaďujú všetko potrebné na zrod ich debutu, ktorým chcú priniesť závan nového vzduchu aj do vašich uší.  Popri tom si však našli čas aj na natáčanie klipu na jednu z ich prvých pesničiek š nazvom „Jazda na strele“.

„Jazda je energická rocková vec , ktorá rozpráva príbeh strojvodcu vlaku, ktorý vozí zosnulé duše na miesto, kde sa rozhoduje o tom, či strávia večnosť v nebi alebo v pekle. Strojvodca je obyčajný chlap a jeho práca je preňho ako každá iná, nad čím si aj s chutí povzdychuje. Na inscenáciu pekelnej atmosfery pesničky objavil režisér a kameraman Viktor Hlavatovič úžasné prostredie starej niklovej huty v Seredi. „

Priestory opustenej budovy pokrytej grafitmi a červeným prachom dýchajú spomienkami a určite vám jej návštevu odporučí každý urban explorer.

Pieseň zaujala nie len mnoho ich fanúšikov,  ale dokonca aj najväčšie rockové radio na Slovensku – Anténa Rock.  Minulý týždeň kraľovali relácii rockový objav týždňa a od soboty je jazda na strele zaradená do rotácie rádia. Takže každý, kto ich chce, musí alebo potrebuje počuť, nech určite zostane naladený kým nevyjde zvyšok albumu!“

Ak sa vám tvorba tychto troch mladých mužov páči, tak ich podporte pozeraním, lajkovaním a zdielaním aby sa šírila po celom slovensku. Dúfame, že budeme o Vivetray čoskoro počuť viac.

To Top