Kapely
žiadne hodnotenie

Kapela VIVETRAY žiada o pomoc svojich fanúšikov!

Slovenská rocková kapela VIVETRAY prichádza so zaujímavým projektom, ktorý v našich končinách nie je až tak obvyklý. Obracia sa na verejnosť s ponukou na predpredaj ich debutového albumu, tričiek, či súkromného koncertu formou crowd- fundingu, ktorý je vo svete veľmi obľúbeným spôsobom ako realizovať a financovať rôzne projekty a nápady. O svojom zámere informovali verejnosť v príspevku nižšie:

„Ahojte priatelia a priaznivci rockovej hudby a slovenskej scény! Naša mladá a ambiciózna kapela VIVETRAY pracuje na svojom našliapanom prvom albume, ktorý uzrie svetlo sveta už čoskoro. K jeho dokončeniu však potrebujeme aj vašu pomoc a podporu.

Skúšame ho vydať formou “crowd-fundingu” teda vyzbieraním peňazí od verejnosti. Nechceme to však zadarmo! 😊 Za rôzne výšky príspevku ponúkame pestré odmeny od CD až po súkromný koncert či krstenie samotného albumu. Ide teda v podstate o predpredaj, ktorým nám pomôžete uskutočniť náš sen a zároveň si za to vyberiete z  ponuky odmien to najlepšie pre vás 😊 Všetky informácie o tomto projekte, o nás, aj kompletný prehľad odmien nájdete na stránke www.hithit.com.

Tam si vyberiete svoj “balíček” a pošlete peniažky bankingovou transakciou. Po skončení projektu a dokončení albumu vám potom zašleme čo ste si vybrali. Ak máte otázky, neváhajte sa pýtať. Či už správou na našom FB alebo nám pošlite mail na vivetray@gmail.com. Tak nás podporte a tešte sa na porciu skvelej muziky! Zdieľajte prosím aj ďalej nech sa nám podarí rozšíriť povedomie a potešiť čo najviac ľudí milujúcich dobrú hudbu. Ďakujeme!

Tak čo na to hovoríte? Pomôžete mladej perspektívnej kapele uskutočniť ich zámer a domácej scéne rásť? Každá pomoc sa ráta.

Pridať komentár

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top