Kapely

Kapela Volume bude opäť pomáhať, doposiaľ darovala takmer 3 000 eur

Trenčianska skupina Volume sa už po tretíkrát rozhodla zorganizovať charitatívny koncert, ktorý sa opäť uskutoční v klube Lúč a bude súčasťou Volume with the devil tour 2019.

Aj tento rok kapela daruje výťažok z koncertu tým, ktorí to skutočne potrebujú. Do zbierky sa opäť bude môcť zapojiť každý. Dve kapely, dva rozdielne štýly a šesť miest. Takto sa dá charakterizovať VOLUME WITH THE DEVIL TOUR 2019, na ktoré vyrazia skupiny VOLUME a Jamming with the devil už 16. novembra 2019.

Na show plnú energie sa budete môcť tešiť v Žiline, Vrútkach, Považskej Bystrici, Nitre, Novom Meste nad Váhom a Trenčíne. Práve koncert v Trenčíne bude špecifický svojím charitatívnym duchom.

„Z pomoci druhým sme sa rozhodli spraviť tradíciu. Počas koncertu 21.decembra 2019 v klube Lúč v Trenčíne budeme zbierať finančné prostriedky pre neziskovú organizáciu StarDos, ktorá pomáha starším ľuďom. Teší nás, že naše úsilie sa rok čo rok stretáva s čoraz väčším úspechom a záujmom verejnosti,“ povedal spevák kapely VOLUME Majo Krátky. Prispieť akoukoľvek finančnou čiastkou bude môcť skutočne ktokoľvek. Kapela sa totiž rozhodla otvoriť transparentný účet.

Prostriedky, ktoré sa podarí vyzbierať prostredníctvom neho, budú v plnej výške odovzdané spomenutej organizácii. O spustení transparentného účtu bude skupina včas informovať.

„Chceme tak umožniť podieľať sa na tejto myšlienke aj tým, ktorí sa nebudú môcť zúčastniť koncertu v ten daný deň,“ doplnil Krátky s tým, že doposiaľ sa skupine VOLUME podarilo vyzbierať takmer 3 000 eur pre trenčiansky útulok či Neurologické oddelenie Fakultnej nemocnice v Trenčíne. Podujatie svojím vystúpením podporí aj známy spevák Juraj Hnilica.

To Top